Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon kvě 20, 2024 5:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 10:06 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Nevím jestli tady tu diskusi chápu správne, ale p. Jarda dával odkaz na rybí tuk s omega 3 mastnými kyselinami
http://www.nutraceutica.sk/sk/produkty/ ... lemon.aspx
čili i tento není vhodné užívat??Právě ho mám objednaný!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2012 7:34 am 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
"Všetky produkty OMEGA-3 HP, označené symbolom HP = high purity - najvyššia šistota - vysoko prekračujú kvalitatívne parametre požadované Európskym liekopisom. Sú teda čistejšie a čerstvejšie ako klasický rybí olej (oleum jecoris aselli) predávaný v lekárňach. Prísny systém kontroly kvality začína starostlivým výberom druhov rýb s prirodzene najnižším obsahom toxínov a vysokým obsahom omega-3. Následne sú oleje šetrne destilované varovou alebo molekulárnou destiláciou vo vákuu, čo zaisťuje výnimočnú čistotu (HP-high purity) a zachovanie stability molekúl."

"Mastné kyseliny konvertované na triglyceridy sú chránené pred oxidáciou a nevznikajú z nich v tele voľné radikály." - ten olej upravili tak, aby už neoxidoval!!! Pritom prírodný rybí tuk vykazuje známy oxidácie už po pár hodinách, dňoch skladovania - závisí nakoľko je tam prítomnosť antioxidantov.

ten olej vyzerá byť tak dokonale purifikovaný a dezodorizovaný, že zostane z neho superčistý rafinovaný rybí tuk

u takého oleja sa už nedá ani rozlíšiť, či je skazený, lebo je rafinovaný a vonia po citróne

niekedy je tá superčistota skôr na škodu ako na úžitok - ale zase pri reklame to funguje dobre


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2012 9:13 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
[quote="Sikora":230dsp6g]Nevím jestli tady tu diskusi chápu správne, ale p. Jarda dával odkaz na rybí tuk s omega 3 mastnými kyselinami
http://www.nutraceutica.sk/sk/produkty/ ... lemon.aspx
čili i tento není vhodné užívat??Právě ho mám objednaný!![/quote:230dsp6g]
http://www.nutraceutica.sk/sk/produkty/ ... _olej.aspx

tak já už pár měsíců používám tento rybí olej bez těch příchutí - občas, flákám to, ted jsem asi 10 dnů měla řezačku močového ústrojí, brala jsem 1-2 lžíce denně, tři dny velmi odlehčená strava, koloidní stříbro, na akutní řezačku mi zabíraly 1-2 lžičky skořice. Dříve bych si bez ATB ani neškrtla a mívala jsem krev v moči. Nyní všechno zvládnuto. Kdybych si přečetla a věřila tomu, co tu uvádí Bludička, asi by mě to odradilo. Nikdy jsem nebádala až do takových detailů, co kde co obsahuje. Svoji "léčbu" jsem zahájila před třemi lety ( smrtelná a nevyléčitelná choroba, ojedinělá, klasická medicína léčbu jen zkouší - no dle počtu úmrtí pacošů neúspěšně ), kůry zde nehodlám opakovat, mnohokrát jsem je zde na foru uváděla, včetně kombinací stravy, na kterou sám p. Jarda mnohdy reagoval ne zrovna optimisticky, ale ani to mě neodradilo, mě to pomáhá a mám vše ověřené z různých zahr. zdrojů, mám pocit, že po EU je šílená cenzura a i úspěšná léčba opravdových doktorů ( Ráth-Pauling ) je smetena a přeinačena, je před ní varováno. Studovala jsem to pár měsíců, dalších pár měsíců ji úspěšně aplikuji na sobě. Jediné, co jsem si musela ujasnit bylo, jestli budu věnovat čas výběru urničky nebo se dám střemhlav do léčby, na kterou mi asi moc času nezbývalo. Bludička má jak vidno čas na svoji léčbu, proto se podle mě zabývá rozštouráváním a detaily. I u diety j. Budwig bádání oleje, já jsem nad tím ani moc nepřemýšlela, dle protokolu, který jsem dostala jsem vyzkoušela pár lněných olejů, vyhovuje mi od fy pro-vita, mimochodem ostropestřecovou kašičku si míchám právě s lněným olejem a trochou olivového oleje, bojím se samotné jaterní kůry - díky zde uváděným příspěvkům, kdy pro někoho nebyla až tak moc úspěšná a bezpečná, proto si jedu o hodně pomalejší, ale jak vidno také účinnou ostrop. kašičku. Ted mi kámoš poslal ještě jinou kůru od dr. Schulzeho, takže vyzkouším a uvidím.
Výzkumy a znalosti, které bludička těžce získává jsou obdivuhodné to ano, ale jsou mnohdy použitelné? Pro svoje věčné řešní pro a proti asi moc ne - pokud se v tom člověk začne štourat do hloubky. Já ji svým způsobem obdivuji, také stále něco studuji a dávám dokopy, zkouším a vím, že je to mnohdy na úkor okolí, rodiny, svého vlastního času - zdraví, díky věčnému tlemení do displu jsem byla nucená řešit i oči ( nakonec KS, koupele v urině, v záloze mám kapky z lněného oleje ). Ale na druhé straně jsem se naučila rozlišovat přijímání informací od lidí, kteří mají super výsledky a kteří se rok(y) plácaj ve vyladování svého zdraví s malými či nepatrnými výsledky. Je to jako chodit k dermatoložce, která je samý exem a pupínek, nechat se léčit kardiologem, který má za sebou 3 infarkty, alergologem s opuchlýma očima a kapajícím ucpaným nosem a tak podobně.
Co se týká zanesení organismu těžkými kovy - patří do jiného vlákna, ve kterém o tom Bludička pojednává, osobně mám co zub, to plomba, měla jsem přesně popsané příznaky, které uváděla Bludička, nestoustředěnost, zapomínání, já jsem to přiřazovala nedokrvování mozku z důvodu špatného okysličování na základě astmatu špatného dýchání. Těžké kovy jsem řešila tím, že jsem si pořídila infrasaunu a zjistila si " povrchově " co je doporučováno:

super je spirulina, chlorela, selen, zinek, infrasauna a pak ještě nějaká EDTA, ale cena je tam přes tisícku. Osobně si myslím, že význam mají i koupele v solích a sodě bikarboně, nebo aspon jen koupel nohou. Těžkých kovů se dá zbavit jednoduše štávovou dietou.

TAkže zelený řasy jsem nahradila odštavováním zeleně ze zahrady -vojtěška, jetelina - tu zde Bludička nějak nedoporučovala, já to prostě ale nemám čas řešit, mě šlo o chlorofil, a další zelen, zinek mám ve formě semínek, infrasaunu mám doma, EDTU jsem nepoužila, koupele v solích jsou super, jedu je často i když mi odpravují pěkně vanu, mám masážní a z děr mi leze jakási zoxidovaná zelen, štávovku mám za sebou 3 týdny a je to naprosto asi nejůčínější metoda. Plomby v zubech mám stále, nepoužívám žvýkačku, díky žvýkání se prý rtuť uvolnuje do organismu, jím jen jedno vařené jídlo denně ( bez 5ti jedů ) jinak ovoce zelenina. Tohle všechno mi stačilo na zahnání pocitů, že jsem otrávená rtutí, narozdíl od Bludičky mi toto zabralo do půl roku, ale jak jsem psala, svoje příznaky jsem přisuzovala spíše okysličení mozku, to jsem řešila tím, že jsem se zbavila astmatu, braním peroxidu a používáním ozonátoru ( kam se hrabe kyslíková terapie ).
Před znalostmi Bludičky a časem, který tomu všemu věnuje opravdu hluboce smekám, ale pro mě je spousta věcí od ní nepoužitelných, při mých začátcích by byly brzdou a možná bych je díky tomu jejímu detailnímu bádání ani z obavy nepoužila. V jednoduchosti je krása a účinek, tak na co si komplikovat život už tak zkomplikovaný.

Infračervené záření a eliminace toxických látek z těla

Následující souhrn pochází ze zdroje: Cline Medical Center, Nanino, British Columbia, Canada.

Dlouhodobým výzkumem bylo prokázáno, že složení potu v klasické sauně z 95-97 % tvoří voda. V infrakabině pak jen 80-85 %, zbytek tvoří tukové buňky a cholesterol, v tucích rozpustné jedy, těžké kovy, kyseliny, sodík a čpavek. Z toho vyplývá, že v klasické sauně se vyloučí potem jen 5 % škodlivin, kdežto v infrakabině 15 %.

Sauny a parní lázně byly po staletí používány k detoxikaci organismu. Tradičně se používaly pro zlepšení mentálního zdraví, snížení bolesti a pro zvýšení dlouhověkosti. V posledních letech byla intenzivně studována terapie hypertermií (pocením) a několik výzkumů je popsáno ve vědecké literatuře. Během těchto výzkumů bylo zjištěno, že sauny velmi snižují obsah toxických látek v těle.

Při správně provozované hypertermní terapii dochází k obrovskému vylučování těžkých toxických kovů, včetně rtuti, pesticidů a dalších. Teplo způsobuje vylučování toxinů z buněk. Toxické molekuly se pak přechodně uschovají do lymfy. Protože pot je produkován z lymfy, toxiny se touto cestou dostanou z těla ven. Pro tento způsob vylučování toxinů nejsou důležitá

Naposledy upravil jani dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 597
1350896374


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2012 9:41 am 
Offline

Registrován: pon lis 09, 2009 6:20 pm
Příspěvky: 254
Chelácia ťažkých kovov je jedna z najzložitejších terapií, doteraz neexistuje na to žiadny ujednotený protokol!!! Chyby v chelácii ťažkých kovov môžu mať katastrofálne následky a mňa to stálo niekoľko mesiacov preležania v posteli - takže s heslom "V jednoduchosti je krása" by som asi skončila teraz ako invalid.

Terapie ako chelácia ťažkých kovov, liečenie boreliózy s náročnými ATB protokolmi sa nedajú porovnávať s terapiami ako čistenie čreva klystírom, pečeňovou očistou a surovou stravou. Ani liečba rakoviny zďaleka nie je tak zložitá ako chelácia u pokročilej otravy ortuťou.
Citace:
"super je spirulina, chlorela, selen, zinek, infrasauna a pak ještě nějaká EDTA, ale cena je tam přes tisícku. Osobně si myslím, že význam mají i koupele v solích a sodě bikarboně, nebo aspon jen koupel nohou. Těžkých kovů se dá zbavit jednoduše štávovou dietou."

Citace:
"TAkže zelený řasy jsem nahradila odštavováním zeleně ze zahrady -vojtěška, jetelina - tu zde Bludička nějak nedoporučovala, já to prostě ale nemám čas řešit, mě šlo o chlorofil, a další zelen, zinek mám ve formě semínek, infrasaunu mám doma, EDTU jsem nepoužila, koupele v solích jsou super, jedu je často i když mi odpravují pěkně vanu, mám masážní a z děr mi leze jakási zoxidovaná zelen, štávovku mám za sebou 3 týdny a je to naprosto asi nejůčínější metoda. Plomby v zubech mám stále, nepoužívám žvýkačku, díky žvýkání se prý rtuť uvolnuje do organismu, jím jen jedno vařené jídlo denně ( bez 5ti jedů ) jinak ovoce zelenina. Tohle všechno mi stačilo na zahnání pocitů, že jsem otrávená rtutí, narozdíl od Bludičky mi toto zabralo do půl roku, ale jak jsem psala, svoje příznaky jsem přisuzovala spíše okysličení mozku, to jsem řešila tím, že jsem se zbavila astmatu, braním peroxidu a používáním ozonátoru ( kam se hrabe kyslíková terapie ). "

Keby ste toto napísali na fórum o otrave ortuťou, tak Vás s tým pošlú niekam... Ak by sa dala otrava ortuťou vyliečiť šťavami, tak ja by som bola najrýchlejšie vyliečený prípad otravy ortuťou v histórii. Vyjadrujete sa zasvätenie o niečom, o čom evidentne nemáte ani šajn. Skúste si niečo naštudovať o chelácii ortuti, si myslíte, že tá mrkvová šťava a kúpel so sódou bikarbónou dostane ortuť aj z toho mozgu cez mozgovo-cievnu bariéru?

Ja som nedoporučovala klíčky ďateliny kvôli toxínu canavanín a nie šťavu z dospelých rastlín.

Priznám sa, že dlho ma nevytočil žiadny príspevok ako práve ten Váš. Cheláciu ortute študujem tri roky, liečim sa tri roky - za ten čas som vyskúšala všetky protokoly, čo existujú, stálo ma to doteraz tisícky Eur, prečítala som o tom tisícky strán, desiatky kníh, stovky štúdií, študujem svetové fóra, ale Vy to viete predsa asi lepšie, veď ste sa vyliečili na rozdiel odo mňa za pol roka.

Práve ľudia ako Vy robia najväčšie škody na fórach poskytovaním totálnych dezinformácií a dávaním ťažko chorým ľuďom falošné nádeje!!!! (Prosím nereagujte už na moje príspevky.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2012 12:07 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
bludicka píše:
...Priznám sa, že dlho ma nevytočil žiadny príspevok ako práve ten Váš. Cheláciu ortute študujem tri roky, liečim sa tri roky - za ten čas som vyskúšala všetky protokoly, čo existujú, stálo ma to doteraz tisícky Eur, prečítala som o tom tisícky strán, desiatky kníh, stovky štúdií, študujem svetové fóra, ale Vy to viete predsa asi lepšie, veď ste sa vyliečili na rozdiel odo mňa za pol roka.

Práve ľudia ako Vy robia najväčšie škody na fórach poskytovaním totálnych dezinformácií a dávaním ťažko chorým ľuďom falošné nádeje!!!! (Prosím nereagujte už na moje príspevky.)

Pozor, uvádím zde že:
Tohle všechno mi stačilo na zahnání pocitů, že jsem otrávená rtutí, ale jak jsem psala, svoje příznaky jsem přisuzovala spíše okysličení mozku..


Mně nikdo nestanovil, že mám otravu rtutí, přihodila jsem to do svého léčebného balíčku s tím, že asi každej je otrávenej, tak jako téměř každý má deficit jodu a podobně, měla jsem k řešení jiné závažné problémy, než jít hloubkově po chelaci a tlačil mě čas !!!!!! Ale i to málo, co jsem v tomto směru udělala stačilo, rozhodně netrvám na tom, že šlo u mě výhradně o otravu rtutí, tím jsem se fakt prvotně nezabývala a mimochodem, u mě nešlo ani o rakovinu, o které se zminujete, že snáze léčitelná ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2012 12:41 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Mne osobne rybí tuk spôsobuje grganie a aj pálenie žáhy (také menšie)..... Neviem teraz, či sa ho vzdať, alebo ho naďalej užívať.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 10:56 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Bludičko, můžeš se mi prosím ozvat? Předem moc děkuji


Naposledy upravil Ates dne pát lis 02, 2012 9:01 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 12:52 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
bludicka píše:
Chelácia ťažkých kovov je jedna z najzložitejších terapií, doteraz neexistuje na to žiadny ujednotený protokol!!! Chyby v chelácii ťažkých kovov môžu mať katastrofálne následky a mňa to stálo niekoľko mesiacov preležania v posteli - takže s heslom "V jednoduchosti je krása" by som asi skončila teraz ako invalid.

Terapie ako chelácia ťažkých kovov, liečenie boreliózy s náročnými ATB protokolmi sa nedajú porovnávať s terapiami ako čistenie čreva klystírom, pečeňovou očistou a surovou stravou. Ani liečba rakoviny zďaleka nie je tak zložitá ako chelácia u pokročilej otravy ortuťou.

Keby ste toto napísali na fórum o otrave ortuťou, tak Vás s tým pošlú niekam... Ak by sa dala otrava ortuťou vyliečiť šťavami, tak ja by som bola najrýchlejšie vyliečený prípad otravy ortuťou v histórii. Vyjadrujete sa zasvätenie o niečom, o čom evidentne nemáte ani šajn. Skúste si niečo naštudovať o chelácii ortuti, si myslíte, že tá mrkvová šťava a kúpel so sódou bikarbónou dostane ortuť aj z toho mozgu cez mozgovo-cievnu bariéru?

Ja som nedoporučovala klíčky ďateliny kvôli toxínu canavanín a nie šťavu z dospelých rastlín.

Priznám sa, že dlho ma nevytočil žiadny príspevok ako práve ten Váš. Cheláciu ortute študujem tri roky, liečim sa tri roky - za ten čas som vyskúšala všetky protokoly, čo existujú, stálo ma to doteraz tisícky Eur, prečítala som o tom tisícky strán, desiatky kníh, stovky štúdií, študujem svetové fóra, ale Vy to viete predsa asi lepšie, veď ste sa vyliečili na rozdiel odo mňa za pol roka.

Práve ľudia ako Vy robia najväčšie škody na fórach poskytovaním totálnych dezinformácií a dávaním ťažko chorým ľuďom falošné nádeje!!!! (Prosím nereagujte už na moje príspevky.)

A vy paní Bludičko pořád máte nějaké zdravotní problémy z té rtuti? Na to jak dlouho se tomu věnujete a zkusila téměř vše, je to divné. Být váma, zaměřil bych se na duchovní příčiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 3:26 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
To Bludička:
Docela by mne zajímalo, jak jste k té otavě rtutí přišla a jak jste si určila diagnózu. Jak jsem se tak díval, tak při požití čisté ortuti, nehrozí téměř žádné hebezpečí. Při požití různých sloučenin, to odnášejí vnitřní orgány, hlavně ledviny a

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: stř říj 24, 2012 8:16 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Když jsem si znovu přečetla vyjádření bludičky, vidím zde protiřečení si:

bludicka píše:
Chelácia ťažkých kovov je jedna z najzložitejších terapií, doteraz neexistuje na to žiadny ujednotený protokol!!!

bludicka píše:
Cheláciu ortute študujem tri roky, liečim sa tri roky - za ten čas som vyskúšala všetky protokoly, čo existujú, ...

\":?:\" \":?:\" \":?:\" \":?:\" \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: ned lis 11, 2012 11:26 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 9
Dobrý den
dělám si kefír z tibetské houby do které dám při konzumaci lněný olej a drcená lněná semínka. Je to super. Pokud mi ale lněný olej dojde, tak bych ho mohl nahradit rybím tukem který také obsahuje omega 3.
Jaký na to máte někdo ze zkušenějších názor?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2012 12:30 am 
Offline

Registrován: čtv úno 09, 2012 7:29 pm
Příspěvky: 73
bludicka píše:
...Z toho vyplýva, že skôr ako dodávanie nadmerného množstva omega 3 tukov, napr. aj vo forme rybieho oleja, kde zase hrozí pri deficite istých živín v tele zvýšené riziko oxidácie, tak riešením je hlavne obmedziť príjem omega-6 tukov a to ako aj bežných rastlinných olejov, tak aj vysoké množstvá orechov a semien, ktoré prakticky všetky až na ľanové, chia a konopné obsahujú predovšetkým omega-6 tuky.

Dobrý den, dovolím si využít toho, že máte toto téma dobře nastudované a požádat Vás o trochu všeobecnější radu, snad až návod (asi nejen pro sebe), jaké vlastně máme možnosti si zabezpečit přiměřený přívod.
Shrnu východiska, tak jak jsem je dosud znal, a obecné pojmy, aby nás mohli všichni sledovat. Pokud se budu někde mýlit, opravte mě (kdokoliv) prosím zde veřejně.
1/ Budeme se bavit o omega-3, protože omega-6 nedoplňujeme - máme spíš nadbytek.
2/ "Hotové" EPA a DHA je možné získat pouze z živočišných zdrojů. Vejce, maso, především pak rybí.
- Otázka: je pravda, že hotová DHA je také v některých řasách (spirulína, chlorella)? Narazila jste na zdroj, který by průměrné obsahy kvantifikoval?
3/ Kdo by chtěl jít jinou cestou, musí se spolehnout na endogenní tvorbu EPA a DPH. Zdrojem je ALA, za přítomnosti dostatku sirných aminokyselin a C, B3,6,9. Mělo by se jednat podle některých zdrojů o 3, podle jiných o 5 g ALA denně. To by neměl být problém odpovídalo by to (těch 5 g) cca 20-25 g semínek Vámi shora uvedených. Z tohoto množství by se podle Vašich údajů mělo tvořit 250 mg EPA resp. 25 mg DHA (ale podle některých jiných zdrojů 2x, možná 4x tolik).
- Otázka: když zůstaneme u toho prvního výpočtu vytvořeného množství 250+25 mg, je to podle Vašich vědomostí dostatečné?
4/ Z nahoře uvedeného výčtu semínek bude asi lepší těch 25 g naskládat ze všech tří zdrojů, přestože to bude nepochybně dražší než samotný len, protože ten obsahuje opravdu rekordní množství fytoestrogenů. Což nemusí být dobře, a to přestože právě fytoestrogeny konversi ALA významně zlepšují. Nejde zde jenom o to ředění krve, která pan Jarda opakovaně zdůrazňuje.
5/ Existují prameny (http://newsletter.vitalchoice.com/e_art ... ?x=b11,0,w), podle kterých ten, kdo se rybám zcela vyhýbá, má zvýšenou endogenní tvorbu EPA/DHA. To by mohlo v důsledku znamenat, že externí dodávka "hotových" EPA+DHA může být až kontraporduktivní.
6/ Pro případ, že bychom došli k závěru, že čistě endogenní tvorba nemusí pro všechny účely a všechny případy stačit: Podle toho, co jste o rybím olejí nastudovala, je suplementace např. poloviny potřebné dávky EPA/DHA (řekněme 300 mg dohromady) z levnějších zdrojů (např. Swanson cca 1 Kč denně) úplná blbost a je zapotřebí jít na zdroje v oblasti 5 Kč?


Naposledy upravil zadane dne pon lis 26, 2012 1:52 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: sob lis 17, 2012 3:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
bludicka píše:
Ja mám takú istú skúsenosť. Ale na druhej strane niektoré doplnky mi pomohli zase veľmi, keď som bola chorá, ale kopec vecí a "superfoodov" som prestala kupovať vrátane chlorely, spiruliny a pod. Dám si radšej námahu a skočím občas na farmárske trhy, na salaše nakúpiť si kvalitnú bryndzu, kvalitné maslo, ktoré si zamrazím, ovčie, kozie mlieko, kvalitnú zeleninu, ovocie, občas si nazbieram žihľavu, púpavu a pod.

Jak vidno docházíte také ke zjištění že domácí produkty jsou pro člověka nejvhodnější, ale nesmí být kontaminované a různě vyumělkované, prostě i původní cestou zpracované.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: sob lis 17, 2012 3:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
[quote="jani":zqxbdiyh]http://www.nutraceutica.sk/sk/produkty/omega_3_rybi_olej.aspx

tak já už pár měsíců používám tento rybí olej bez těch příchutí - občas, flákám to, ted jsem asi 10 dnů měla řezačku močového ústrojí, brala jsem 1-2 lžíce denně, tři dny velmi odlehčená strava, koloidní stříbro, na akutní řezačku mi zabíraly 1-2 lžičky skořice. Dříve bych si bez ATB ani neškrtla a mívala jsem krev v moči. Nyní všechno zvládnuto. Kdybych si přečetla a věřila tomu, co tu uvádí Bludička, asi by mě to odradilo. Nikdy jsem nebádala až do takových detailů, co kde co obsahuje. Svoji "léčbu" jsem zahájila před třemi lety ( smrtelná a nevyléčitelná choroba, ojedinělá, klasická medicína léčbu jen zkouší - no dle počtu úmrtí pacošů neúspěšně ), kůry zde nehodlám opakovat, mnohokrát jsem je zde na foru uváděla, včetně kombinací stravy, na kterou sám p. Jarda mnohdy reagoval ne zrovna optimisticky, ale ani to mě neodradilo, mě to pomáhá a mám vše ověřené z různých zahr. zdrojů, mám pocit, že po EU je šílená cenzura a i úspěšná léčba opravdových doktorů ( Ráth-Pauling ) je smetena a přeinačena, je před ní varováno. Studovala jsem to pár měsíců, dalších pár měsíců ji úspěšně aplikuji na sobě. Jediné, co jsem si musela ujasnit bylo, jestli budu věnovat čas výběru urničky nebo se dám střemhlav do léčby, na kterou mi asi moc času nezbývalo. Bludička má jak vidno čas na svoji léčbu, proto se podle mě zabývá rozštouráváním a detaily. I u diety j. Budwig bádání oleje, já jsem nad tím ani moc nepřemýšlela, dle protokolu, který jsem dostala jsem vyzkoušela pár lněných olejů, vyhovuje mi od fy pro-vita, mimochodem ostropestřecovou kašičku si míchám právě s lněným olejem a trochou olivového oleje, bojím se samotné jaterní kůry - díky zde uváděným příspěvkům, kdy pro někoho nebyla až tak moc úspěšná a bezpečná, proto si jedu o hodně pomalejší, ale jak vidno také účinnou ostrop. kašičku. Ted mi kámoš poslal ještě jinou kůru od dr. Schulzeho, takže vyzkouším a uvidím.
Výzkumy a znalosti, které bludička těžce získává jsou obdivuhodné to ano, ale jsou mnohdy použitelné? Pro svoje věčné řešní pro a proti asi moc ne - pokud se v tom člověk začne štourat do hloubky. Já ji svým způsobem obdivuji, také stále něco studuji a dávám dokopy, zkouším a vím, že je to mnohdy na úkor okolí, rodiny, svého vlastního času - zdraví, díky věčnému tlemení do displu jsem byla nucená řešit i oči ( nakonec KS, koupele v urině, v záloze mám kapky z lněného oleje ). Ale na druhé straně jsem se naučila rozlišovat přijímání informací od lidí, kteří mají super výsledky a kteří se rok(y) plácaj ve vyladování svého zdraví s malými či nepatrnými výsledky. Je to jako chodit k dermatoložce, která je samý exem a pupínek, nechat se léčit kardiologem, který má za sebou 3 infarkty, alergologem s opuchlýma očima a kapajícím ucpaným nosem a tak podobně.
Co se týká zanesení organismu těžkými kovy - patří do jiného vlákna, ve kterém o tom Bludička pojednává, osobně mám co zub, to plomba, měla jsem přesně popsané příznaky, které uváděla Bludička, nestoustředěnost, zapomínání, já jsem to přiřazovala nedokrvování mozku z důvodu špatného okysličování na základě astmatu špatného dýchání. Těžké kovy jsem řešila tím, že jsem si pořídila infrasaunu a zjistila si " povrchově " co je doporučováno:

super je spirulina, chlorela, selen, zinek, infrasauna a pak ještě nějaká EDTA, ale cena je tam přes tisícku. Osobně si myslím, že význam mají i koupele v solích a sodě bikarboně, nebo aspon jen koupel nohou. Těžkých kovů se dá zbavit jednoduše štávovou dietou.

TAkže zelený řasy jsem nahradila odštavováním zeleně ze zahrady -vojtěška, jetelina - tu zde Bludička nějak nedoporučovala, já to prostě ale nemám čas řešit, mě šlo o chlorofil, a další zelen, zinek mám ve formě semínek, infrasaunu mám doma, EDTU jsem nepoužila, koupele v solích jsou super, jedu je často i když mi odpravují pěkně vanu, mám masážní a z děr mi leze jakási zoxidovaná zelen, štávovku mám za sebou 3 týdny a je to naprosto asi nejůčínější metoda. Plomby v zubech mám stále, nepoužívám žvýkačku, díky žvýkání se prý rtuť uvolnuje do organismu, jím jen jedno vařené jídlo denně ( bez 5ti jedů ) jinak ovoce zelenina. Tohle všechno mi stačilo na zahnání pocitů, že jsem otrávená rtutí, narozdíl od Bludičky mi toto zabralo do půl roku, ale jak jsem psala, svoje příznaky jsem přisuzovala spíše okysličení mozku, to jsem řešila tím, že jsem se zbavila astmatu, braním peroxidu a používáním ozonátoru ( kam se hrabe kyslíková terapie ).
Před znalostmi Bludičky a časem, který tomu všemu věnuje opravdu hluboce smekám, ale pro mě je spousta věcí od ní nepoužitelných, při mých začátcích by byly brzdou a možná bych je díky tomu jejímu detailnímu bádání ani z obavy nepoužila. V jednoduchosti je krása a účinek, tak na co si komplikovat život už tak zkomplikovaný.

Infračervené záření a eliminace toxických látek z těla

Následující souhrn pochází ze zdroje: Cline Medical Center, Nanino, British Columbia, Canada.

Dlouhodobým výzkumem bylo prokázáno, že složení potu v klasické sauně z 95-97 % tvoří voda. V infrakabině pak jen 80-85 %, zbytek tvoří tukové buňky a cholesterol, v tucích rozpustné jedy, těžké kovy, kyseliny, sodík a čpavek. Z toho vyplývá, že v klasické sauně se vyloučí potem jen 5 % škodlivin, kdežto v infrakabině 15 %.

Sauny a parní lázně byly po staletí používány k detoxikaci organismu. Tradičně se používaly pro zlepšení mentálního zdraví, snížení bolesti a pro zvýšení dlouhověkosti. V posledních letech byla intenzivně studována terapie hypertermií (pocením) a několik výzkumů je popsáno ve vědecké literatuře. Během těchto výzkumů bylo zjištěno, že sauny velmi snižují obsah toxických látek v těle.

Při správně provozované hypertermní terapii dochází k obrovskému vylučování těžkých toxických kovů, včetně rtuti, pesticidů a dalších. Teplo způsobuje vylučování toxinů z buněk. Toxické molekuly se pak přechodně uschovají do lymfy. Protože pot je produkován z lymfy, toxiny se touto cestou dostanou z těla ven. Pro tento způsob vylučování toxinů nejsou důležitá

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rybí tuk
PříspěvekNapsal: sob lis 17, 2012 3:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Klamm píše:
Dobrý den
dělám si kefír z tibetské houby do které dám při konzumaci lněný olej a drcená lněná semínka. Je to super. Pokud mi ale lněný olej dojde, tak bych ho mohl nahradit rybím tukem který také obsahuje omega 3.
Jaký na to máte někdo ze zkušenějších názor?
Děkuji

Obávám se že ne, funkčně jde o něco docela jiného i když jako zdroj omega 3 mastných kyselin je dobrý.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz