Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 7:48 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 8:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28267
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Mockrat Vam dekuji za vysvetleni a rady.
Prave, ze jsem cetla, ze urina dokonale cisti a ja jsem se po 1.vyprazdneni citila dost plna (+hodne to v brise krucelo) a pospichala jsem na bio-festival, takze me nenapadlo nic lepsiho, nez se napit vody. Pokud tomu dobre rozumim, tak jsem mela spise pockat na 2. ci 3-ti vyprazdneni...ale cim se pak tedy zastavi ta navozena osmoza po klystyru urinou (cokoliv jsem pote vypila slo hned skrz...) nebo se to pak prirozene zastavi- za jak dlouho?
Rikate tedy, ze zadny bily skraloup na vrchu ani shlukujici se oblaka ani bily jakoby kourovy shluky po protreseni- by ani v 6dni stare urine byt nemely, ale mela by byt stale dokonale pruzracna a cista, je to tak, nebo ten skraloup se vytvori normalne?
-nedelam chybu v tom, ze sklenice je otevrena a na neprimem dennim svetle na policce?

A na kuzi je lepsi pouzivat cerstvou ci jak starou urinu? ma to nejakou vyhodu pouzivat starsi?
Do enemy tedy starsi neni lepsi? mela jsem pocit, ze jsem nekde na Vasich strankach cetla, ze ma byt starsi.
(Rozbor je asi dobry napad, nejsem tady v Cechach pojistena...tak uvidim, kolik by me to stalo... -takove bile pidi tecky plavou i ve vode z kohoutku, byly zvlaste viditelne po zmrazene a rozmrazene vode- ziva voda, tak je to mozna to...myslite, ze je vylozene nebezpecne pokracovat s urine therapy bez vysetreni? Pokud by to byly kvasinky, tak urina ve streve by je stejne vyhubila, nebo snad ne?)
dekuji

Nic se po klystýru nepije a nucení na stolici odezní s posledním vyprázdněním. Zbytek uriny se vstřebá střevní stěnou a je potřeba počítat tak s jednou hodinou, než budete pít, jinak jíst můžete ihned po klystýru, to zpravidla spustí další nucení a střevo se vyprázdní.
Průzračná ne, ale celkem čistá, případně lehce zakalená, škraloup se mi moc nezdá, ale každá urina je individuální. Skladovat se má otevřená, jenom zakrytá nějakým hadříkem, nebo ubrouskem, aby do ní nepadal prach. Já používám na povrch kůže urinu čerstvou, ale starší je lepší, některé prameny, jako ideální odstátí, uvádějí 7 dní. Odstátá snadněji proniká do větší hloubky, než čerstvá.
Na klystýr je, dle Malachova, nejlepší odstátá a svařená na jednu čtvrtinu množství, ale u tak zaneseného organizmu, jako je Váš, bych to rozhodně nezkoušel. Používejte ji tak, jak jsem v předchozí odpovědi doporučil a až se projasní, tak ji nechte odstát a uvidíte ten rozdíl. Úprava vody, jak ji popisujete, není příprava živé vody, ale vody částečně demineralizované. Živá voda se vyrábí pomocí elektrolýzy a je to další z mnoha léčebných postupů.
Pokračovat v urinoterapii můžete, ale nepoužíval bych tu odstátou urinu, případně bych ji před aplikací nechal přejít varem, následně zmrazil, rozmrazil a teprve poté, lehce přihřátou, aplikoval. Tímto postupem, je nebezpečí zcela eliminováno, ale vyšetření si stejně nechte udělat, ať víte na čem jste.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 2:57 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den,
moc Vam dekuji za odpovedi a vysvetleni.
Rozhodla jsem se cely tento mesic- cerven venovat 100% vyleceni doma, castecna ocista vykazovala jen nic moc vysledky.
(Rada bych ucila deti od 1.cervence anglictinu a jezdila s nima na vylety atd. a nebyla bez energie a se zdravotnima potizema (celkova unava zvl. po jidle, jeste stale svedici ekzem kolem trupu, mirna ruzovka s pupinky, lupy, potah na jazyku uz mensi, vylezani dasni, zlute zuby pobolivaji, vypoulene bricho, vetsi padani vlasu atd.)
Jde mi tedy o maximalni efektivnost v lecbe- cas na to mam.
1) 30.kvetna jsem se znovu odhodlala provest Gesto Slona...a po asi 8x zvraceni(vic krupejek krve) jsem toho radeji nechala, jelikoz uz mi opet natekal oblicej a posmrkala jsem 3kapesniky- rekla jsem si, ze to nebudu prehanet, takze jsem predcasne skoncila (zadne zlute hleny jako posledne)- opet jsem mela mensi krvavou skvrnu v kazdem oku pod spodnima vickama.
31/5 jeste vice krve nez predesly den, asi jen 5x, vic to neslo uz jsem jen jakoby krkala (pardon) a v ocich se krvave skvrny zvetsily (zvraceni do zachodu).
Dnes, 3.POKUS:
1.cervna, jsem si natocila presne 37C teplou vodu (drive jsem pila asi tak 30C-odhadem) odmerila v umyvadle 1litr. atd. vse presne podle postupu...na ex vypila 1litr a vubec mi neslo zvracet!
Jelikoz jsem si myslela, ze voda asi prosla rychle do strev (ZA JAK DLOUHO VODA VYJDE Z ZALUDKU...tzn. Zaludek je opet prazdny? DOKDY PO VYPITI MUSIM ZACIT ZVRACET, aby to melo smysl se vubec snazit???)
Asi po pul hodine marneho snazeni (po 1nom pidi zvraceni)
jsem se tedy napila jeste dalsiho 0.5litru (celkem 1.5l) nejaka krev spise jakoby z krku, asi jen 3x uplne mini zvraceni (ani ne v proudech jako predesle dny), v umyvadle ani ne pullitr, jen strasne slizu, at jsem delala, co jsem delala, neslo mi zvracet a nakonec uz opet jen krkani a snad i horka chut v krku- jak je to mozne???? Cela procedura trvala 45minut, posmrkala jsem asi 7kapesniku.
A pote uz neslo zvracet- mela jsem snad celou rukou zacpany krk, mackala jsem jazyk, i bricho pod levym zebrem, zatahovala...navozeni se nastavovalo, ale nic nevychazelo...delam neco spatne??? nebyla ta voda uz moc tepla- 37C je teplota tela, ma byt studenejsi? kolik stupnu??? Nebo jsem si po2dnech na zvraceni zvykla a uz ten reflex nefunguje???
A krvave skvrny v ocich jsou uz skoro k duhovce RUDE-2x1.5cm. (Nevim, zda je to pro oci jen takova neskodna modrina, ktera za 15dni zmizi, nebo si tim mohu zkazit zrak...???)
Tak nevim, zda ma smysl pokracovat...nerada bych si vycistenim zaludku udelala neco s OCIMA...
Zlepsi se mi PYROZA (mohu ji mit? Nebylo mi jeste ani tricet let?) i kdyz to budu delat jen takhle napul, zkratka jak to pujde, nez mi zacne natykat oblicej, nebo byste se byt mnou na tuto ocistu vykaslal- aspon zatim???
2) Posledne mi Rude skvrny zmizely z Oci az za 15dni...napadlo me jist pohanku kv. rutinu (ale pisi, ze se pohanka nema jist pokud rakovina...) a navic bych obiloviny rada z jidelnicku vyskrtla.
Vedel byste neco na rychlejsi vstrebani rudych skvrn v ocich?
Asi mi zilky praskaji tim tlakem
(i kdyz jsem se snazila to delat jemne se zavrenyma ocima- asi jak to zvraceni nejde lehce...jak to delate vy???)
3) Dnes jsem provedla Urina Klystyr -asi tak 700ml a pak 1l (pres noc a ranni moc) a oba zadrzela 20minut.
Pro maximalni efektivnost doporucil byste mi pokracovat kazdy den az do 7nebo 10dni a pak obden dalsi tyden, ob dva dny nasledujici tyden atd. nebo jak?
Je efektivnejsi delat jen 1litr nebo alespon 1,5litru na 20min(nemam se zadrzenim problem-je lepsi jen prohnout trup nebo se vrtet, aby se urina dostala vsude mozne???)
nebo je lepsi zadrzet dele i treba 1hodinu???
nebo jak jsem to udelala ja na dvakrat cca 1700ml,
nebo jaky zpusob je nejlepsi na rychle cisteni s cerstvou a pres noc urinou???
(jen mi zarazi, ze kdyz jsem si predtim delala klystyr s vodou se soli a sodou,
nebo citronem, na 2x-cca1700ml celkem, pri druhem pokusu uz vychazela temer cira voda...s urinou porad hneda...ale zase vytahuje toxiny, jak rikate a je lepsi na bakterie...takze nevadi, ze nevychazi cista voda??? A mam zustat jen u pres noc+cerstve Uriny nebo je efektivnejsi 1x tydne voda treba se sodou a soli mix?)
4) mam [b]provest SP-salanu az napr. po 10dnech urine klystyru (a videt vysledek) a pak za tyden a pak za 14dni?
Nebo naopak co nejdriv? A pak za tyden atd???[/b]
5) Bylo by pro me vic uzdravujici jist co nejmin tenhle mesic kv. nezatezovani organismu...
treba jen ovocny obed kolem 13h a pak zeleninova vecere do pate bez snidane? Je lepsi vynechat orechy a semena (dat treba jen 1x tydne, a to same s Jablecnym octem) a jist zkratka jen ovoce, zeleninu-obcas s olivovym olejem, naklicenym konopim-seminky a 1x tydne naklicene lusteniny syrove s hlivou (kolik ml hlivy se ma jist na 1porci)? Nebo jak jist ci nejist???
Nebo kdyz Urine Klystyry- je lepsi hladovka na zel. a ovoc. stavach???
(To same, co mi plavalo v urine- i v certve, bile kousky a pidi-nitky plave ve zredene vode s obyc. vinnym octem- mam to na nadobi, tento ocet nejim...takze mame neco v Prazske vode...pokusim se je nejak kontaktovat...na tu moc asi taky radsi pujdu...ale zatim ji pouzivam ode dneska...do testu nebudu pouzivat starsi nez pres noc- to by melo byt ok, jak rikate:)dik
Nebo byste mi doporucil jeste neco delat?
Vim, ze se moc ptam, ale s tim slonem mam potize kv. tem praskajicim zilkam a nesnadnemu zvraceni, tak bych radeji vedela od Vas, jaky
lecebny plan vytvorit popripade i bez Slona
(ci s neuplnym vykonavanim slona
- muze i neuplne vyzvraceni vody vylecit PYROZU ZALUDKU a zbavit bakterii (i kdyz jen krupejky krve a sliz-bez barevnych hlenu ajko posledne- ty se dostavili az nejak po 1/2 procedury...a k te ted uz nedochazi...skoncim driv...) nebo je to pak k nicemu a jen si tim nicim oci???),
aby mi take uzdravil...a Vy mate tolik zkusenosti...
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 4:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28267
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den,
moc Vam dekuji za odpovedi a vysvetleni.
Rozhodla jsem se cely tento mesic- cerven venovat 100% vyleceni doma, castecna ocista vykazovala jen nic moc vysledky.
(Rada bych ucila deti od 1.cervence anglictinu a jezdila s nima na vylety atd. a nebyla bez energie a se zdravotnima potizema (celkova unava zvl. po jidle, jeste stale svedici ekzem kolem trupu, mirna ruzovka s pupinky, lupy, potah na jazyku uz mensi, vylezani dasni, zlute zuby pobolivaji, vypoulene bricho, vetsi padani vlasu atd.)
Jde mi tedy o maximalni efektivnost v lecbe- cas na to mam.
1) 30.kvetna jsem se znovu odhodlala provest Gesto Slona...a po asi 8x zvraceni(vic krupejek krve) jsem toho radeji nechala, jelikoz uz mi opet natekal oblicej a posmrkala jsem 3kapesniky- rekla jsem si, ze to nebudu prehanet, takze jsem predcasne skoncila (zadne zlute hleny jako posledne)- opet jsem mela mensi krvavou skvrnu v kazdem oku pod spodnima vickama.
31/5 jeste vice krve nez predesly den, asi jen 5x, vic to neslo uz jsem jen jakoby krkala (pardon) a v ocich se krvave skvrny zvetsily (zvraceni do zachodu).
Dnes, 3.POKUS:
1.cervna, jsem si natocila presne 37C teplou vodu (drive jsem pila asi tak 30C-odhadem) odmerila v umyvadle 1litr. atd. vse presne podle postupu...na ex vypila 1litr a vubec mi neslo zvracet!
Jelikoz jsem si myslela, ze voda asi prosla rychle do strev (ZA JAK DLOUHO VODA VYJDE Z ZALUDKU...tzn. Zaludek je opet prazdny? DOKDY PO VYPITI MUSIM ZACIT ZVRACET, aby to melo smysl se vubec snazit???)
Asi po pul hodine marneho snazeni (po 1nom pidi zvraceni)
jsem se tedy napila jeste dalsiho 0.5litru (celkem 1.5l) nejaka krev spise jakoby z krku, asi jen 3x uplne mini zvraceni (ani ne v proudech jako predesle dny), v umyvadle ani ne pullitr, jen strasne slizu, at jsem delala, co jsem delala, neslo mi zvracet a nakonec uz opet jen krkani a snad i horka chut v krku- jak je to mozne???? Cela procedura trvala 45minut, posmrkala jsem asi 7kapesniku.
A pote uz neslo zvracet- mela jsem snad celou rukou zacpany krk, mackala jsem jazyk, i bricho pod levym zebrem, zatahovala...navozeni se nastavovalo, ale nic nevychazelo...delam neco spatne??? nebyla ta voda uz moc tepla- 37C je teplota tela, ma byt studenejsi? kolik stupnu??? Nebo jsem si po2dnech na zvraceni zvykla a uz ten reflex nefunguje???
A krvave skvrny v ocich jsou uz skoro k duhovce RUDE-2x1.5cm. (Nevim, zda je to pro oci jen takova neskodna modrina, ktera za 15dni zmizi, nebo si tim mohu zkazit zrak...???)
Tak nevim, zda ma smysl pokracovat...nerada bych si vycistenim zaludku udelala neco s OCIMA...
Zlepsi se mi PYROZA (mohu ji mit? Nebylo mi jeste ani tricet let?) i kdyz to budu delat jen takhle napul, zkratka jak to pujde, nez mi zacne natykat oblicej, nebo byste se byt mnou na tuto ocistu vykaslal- aspon zatim???
2) Posledne mi Rude skvrny zmizely z Oci az za 15dni...napadlo me jist pohanku kv. rutinu (ale pisi, ze se pohanka nema jist pokud rakovina...) a navic bych obiloviny rada z jidelnicku vyskrtla.
Vedel byste neco na rychlejsi vstrebani rudych skvrn v ocich?
Asi mi zilky praskaji tim tlakem
(i kdyz jsem se snazila to delat jemne se zavrenyma ocima- asi jak to zvraceni nejde lehce...jak to delate vy???)
3) Dnes jsem provedla Urina Klystyr -asi tak 700ml a pak 1l (pres noc a ranni moc) a oba zadrzela 20minut.
Pro maximalni efektivnost doporucil byste mi pokracovat kazdy den az do 7nebo 10dni a pak obden dalsi tyden, ob dva dny nasledujici tyden atd. nebo jak?
Je efektivnejsi delat jen 1litr nebo alespon 1,5litru na 20min(nemam se zadrzenim problem-je lepsi jen prohnout trup nebo se vrtet, aby se urina dostala vsude mozne???)
nebo je lepsi zadrzet dele i treba 1hodinu???
nebo jak jsem to udelala ja na dvakrat cca 1700ml,
nebo jaky zpusob je nejlepsi na rychle cisteni s cerstvou a pres noc urinou???
(jen mi zarazi, ze kdyz jsem si predtim delala klystyr s vodou se soli a sodou,
nebo citronem, na 2x-cca1700ml celkem, pri druhem pokusu uz vychazela temer cira voda...s urinou porad hneda...ale zase vytahuje toxiny, jak rikate a je lepsi na bakterie...takze nevadi, ze nevychazi cista voda??? A mam zustat jen u pres noc+cerstve Uriny nebo je efektivnejsi 1x tydne voda treba se sodou a soli mix?)
4) mam [b]provest SP-salanu az napr. po 10dnech urine klystyru (a videt vysledek) a pak za tyden a pak za 14dni?
Nebo naopak co nejdriv? A pak za tyden atd???[/b]
5) Bylo by pro me vic uzdravujici jist co nejmin tenhle mesic kv. nezatezovani organismu...
treba jen ovocny obed kolem 13h a pak zeleninova vecere do pate bez snidane? Je lepsi vynechat orechy a semena (dat treba jen 1x tydne, a to same s Jablecnym octem) a jist zkratka jen ovoce, zeleninu-obcas s olivovym olejem, naklicenym konopim-seminky a 1x tydne naklicene lusteniny syrove s hlivou (kolik ml hlivy se ma jist na 1porci)? Nebo jak jist ci nejist???
Nebo kdyz Urine Klystyry- je lepsi hladovka na zel. a ovoc. stavach???
(To same, co mi plavalo v urine- i v certve, bile kousky a pidi-nitky plave ve zredene vode s obyc. vinnym octem- mam to na nadobi, tento ocet nejim...takze mame neco v Prazske vode...pokusim se je nejak kontaktovat...na tu moc asi taky radsi pujdu...ale zatim ji pouzivam ode dneska...do testu nebudu pouzivat starsi nez pres noc- to by melo byt ok, jak rikate:)dik
Nebo byste mi doporucil jeste neco delat?
Vim, ze se moc ptam, ale s tim slonem mam potize kv. tem praskajicim zilkam a nesnadnemu zvraceni, tak bych radeji vedela od Vas, jaky
lecebny plan vytvorit popripade i bez Slona
(ci s neuplnym vykonavanim slona
- muze i neuplne vyzvraceni vody vylecit PYROZU ZALUDKU a zbavit bakterii (i kdyz jen krupejky krve a sliz-bez barevnych hlenu ajko posledne- ty se dostavili az nejak po 1/2 procedury...a k te ted uz nedochazi...skoncim driv...) nebo je to pak k nicemu a jen si tim nicim oci???),
aby mi take uzdravil...a Vy mate tolik zkusenosti...
Dekuji

U této metody hodně záleží na tom, jak rychle projde voda vrátníkem, pokud je žaludek čistý a voda prochází, tak asi nic nevyzvracíte a trochu krve celkem nevadí, to se potrhají nějaké malé cévky, nebo si nehty poraníte krk.
Asi bych se na to nyní vykašlal a nasadil rutin, případně citrin, nejde jen o pohanku, s úspěchem fungují borůvky a velice dobrý zdroj citrinu, je albedo z citrusových plodů, je to ta bílá hmota pod slupkou. Stačí pomeranče oškrábat, třeba škrabkou na brambory a velice dobře rozžvýkat i s tou bílou hmotou. To zlepší periferní cévy a krvácení se dostavovat nebude.
Urinové klystýry, jdou provádět denně a není žádné omezení v délce trvání, třeba i několik týdnů. Jako nejvhodnější je, napustit cca 1 litr a udržet nejméně 20 minut. Stolice bude vždy tmavší a ne čistá, jako po vodě, ale detox je mnohem lepší, protože urina uvolní mnohem více hlenů a odpadů, ze střevní stěny.
Pokud čistíte střeva pomocí klystýrů, více jak týden a vrchem voda prochází vrátníkem, tak nic nebrání provést celkovou očistu šankaprakšalánu. Optimálně dva dny předem, doporučuji jíst pouze ovoce a zeleninu, aby stolice byla velice hrubé struktury a spíše řidší. Ta se pak snadněji naředí, slanou vodou a celková očista již není problém. V den očisty slanou vodou, jíst pouze rýži s máslem , nic jiného nedoporučuji a také nic jiného nemám vyzkoušené.
Další den a dále, pouze zeleninu a ovoce s důrazem na zásadotvorné druhy, což utlumí i případnou kvasinkovou infekci. Teprve po nějaké době, můžete pomalu přidávat ořechy a semena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 1:43 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dekuji za rady.
Prave, ze jsem cetla, ze klystyry max.10 dnu v kuse jinak hrozi, ze si na to strevo zvykne a nebude se umet pak samo vyprazdnit...nebo u Uriny-Klystyru se to stat nemuze???
Rikate jen 1litr jednou a co nejdele zadrzet, nedoporucujete opakovat napr. 700ml a pak 1litr (jako u vody) z duvodu, ze se zbytecne vytahava strevo nebo proc ne? (i po druhe urine vyslo hodne zaneseneho...proto se ptam)
Je nejlepsi provadet klystyr rano a kdy? (napr. mezi 5-7am)
a pouze nalacno? nebo se naopak napit 1litru vody predtim
(kdyz potom rikate, ze hodinu pockat a jen se nasnidat?),
nebo naopak vecer ci 2x denne rano a vecer pro nejrychlejsi lecbu?
No vzhledem k tomu, ze jedine uplne gesto slona jsem provedla 23/4 (viz zahlenene photo) a pak jen polovicni 30,31.5 a spise neprovedla 1/6...
a mezitim jsem sice zaclenila do jidelnicku vas ukazkovy, ale jeste porad jsem konzumovala chleb, mouku, mlecne vyrobky, polevky atd... a kdyz piji 1litr tak to v zaludku zacne zblunkat uz po 0,5l...je vubec mozne, aby se udrzel 5tydnu spatnou stravou zcela pruchodny a cisty??? Ptam se na to proto, ze jsem cetla, ze Ruzovka ma primou souvislost se spatnou produkci HCl v zaludku a tak ho opravdu potrebuji mit cisty...
(za techto 5tydnu na spatne+zdrave strave se mi pupinky zacali delat vic a i zcervenani se zhorsilo od doby hladovky (kdy se to zlepsilo)-
zachranila to az Urina na kuzi (i ekzem vyhladila o dost), ted po 1.nim klystyru a 3x zvraceni je to zase lepsi, trochu mi boli hlava...ale to nic neni)
Takze moc diky za rady na oci!
Myslite jist bilou hmotu s pomerancem uvnitr nebo s kurou? (zmatla me ta skrabka...v KURE jsou chemikalie-jak je popr. odstranit?)
A grep ci citron ho tolik nema?
Je jeste nekde RUTIN krom boruvek? (ty jsou bohuzel tady vetsinou plesnive)...az porostou v lese co je nejlepsi zpusob uskladneni- suseni ci mrazeni ci neco jineho pro zachovani ucinnosti? Zda se, ze to nejspis budu potrebovat stale kv. Slonovi...uz mam zase pul oci rudych...pry desim lidi:)
A jeste bych rada vedela, kdyz jak rikate mam jist jen OVOCE a Zeleninu+ stavy,
mam dodrzet nejake intervaly a mnozstvi denne?
Nebo spise mene a vic stav? (cetla jsem sice o tom dost, ale Vy jediny mate nekolikalety uspech s lecbou lidi...tak bych radeji znala Vas nazor )
(zatim tedy zadny Jablecny ocet, ani Olivovy olej,lusteniny, semena atd.
ani Hlivu-nebo tu bych mela?)


Dekuji Vam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 9:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28267
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dekuji za rady.
Prave, ze jsem cetla, ze klystyry max.10 dnu v kuse jinak hrozi, ze si na to strevo zvykne a nebude se umet pak samo vyprazdnit...nebo u Uriny-Klystyru se to stat nemuze???
Rikate jen 1litr jednou a co nejdele zadrzet, nedoporucujete opakovat napr. 700ml a pak 1litr (jako u vody) z duvodu, ze se zbytecne vytahava strevo nebo proc ne? (i po druhe urine vyslo hodne zaneseneho...proto se ptam)
Je nejlepsi provadet klystyr rano a kdy? (napr. mezi 5-7am)
a pouze nalacno? nebo se naopak napit 1litru vody predtim
(kdyz potom rikate, ze hodinu pockat a jen se nasnidat?),
nebo naopak vecer ci 2x denne rano a vecer pro nejrychlejsi lecbu?
No vzhledem k tomu, ze jedine uplne gesto slona jsem provedla 23/4 (viz zahlenene photo) a pak jen polovicni 30,31.5 a spise neprovedla 1/6...
a mezitim jsem sice zaclenila do jidelnicku vas ukazkovy, ale jeste porad jsem konzumovala chleb, mouku, mlecne vyrobky, polevky atd... a kdyz piji 1litr tak to v zaludku zacne zblunkat uz po 0,5l...je vubec mozne, aby se udrzel 5tydnu spatnou stravou zcela pruchodny a cisty??? Ptam se na to proto, ze jsem cetla, ze Ruzovka ma primou souvislost se spatnou produkci HCl v zaludku a tak ho opravdu potrebuji mit cisty...
(za techto 5tydnu na spatne+zdrave strave se mi pupinky zacali delat vic a i zcervenani se zhorsilo od doby hladovky (kdy se to zlepsilo)-
zachranila to az Urina na kuzi (i ekzem vyhladila o dost), ted po 1.nim klystyru a 3x zvraceni je to zase lepsi, trochu mi boli hlava...ale to nic neni)
Takze moc diky za rady na oci!
Myslite jist bilou hmotu s pomerancem uvnitr nebo s kurou? (zmatla me ta skrabka...v KURE jsou chemikalie-jak je popr. odstranit?)
A grep ci citron ho tolik nema?
Je jeste nekde RUTIN krom boruvek? (ty jsou bohuzel tady vetsinou plesnive)...az porostou v lese co je nejlepsi zpusob uskladneni- suseni ci mrazeni ci neco jineho pro zachovani ucinnosti? Zda se, ze to nejspis budu potrebovat stale kv. Slonovi...uz mam zase pul oci rudych...pry desim lidi:)
A jeste bych rada vedela, kdyz jak rikate mam jist jen OVOCE a Zeleninu+ stavy,
mam dodrzet nejake intervaly a mnozstvi denne?
Nebo spise mene a vic stav? (cetla jsem sice o tom dost, ale Vy jediny mate nekolikalety uspech s lecbou lidi...tak bych radeji znala Vas nazor )
(zatim tedy zadny Jablecny ocet, ani Olivovy olej,lusteniny, semena atd.
ani Hlivu-nebo tu bych mela?)

Dekuji Vam

Napoleon absolvoval cca 300 klystýrů za rok, vychází Vám to na těch deset dní, obávám se, že řešíte kraviny, prostě čistěte a až to nebudete potřebovat, tak přestaňte. U rakovin, je i 40 dní klystýrování v jednom kuse, celkem minimum.
Nechápu, kam teď pospícháte, stav do kterého jste se dostala, snad nevznikl za 24 hodin, tak se nesnažte, to za 24 hodin odstranit, nebo Vám bude ještě hůře, než doposud. Klystýry dělejte vždy ráno, na lačno a tak, jak jsem Vám napsal.
Co je možné, nebo ne, já takto na dálku nepoznám, jasnovidectví neovládám, ale nepředpokládám, že po jedné očistě a další konzumaci špatného jídla, může být žaludek v pořádku. Urina na kůži je kosmetická záležitost, ale bordel se tlačí ven a tělo je tedy zanesené velice hrubě.
Jakýkoliv citrusový plod, má pod slupkou albedo a pokud třeba pomeranč, oškrábete jako bramboru, tak albedo zůstane na dužině a celé si to nakrájíte do ovocného salátu. Hodně rutinu má pohanka.
Vše je o kyselinách, pokud budete jíst i velice zdravá jídla, ale mnoho, nebo ve špatných kombinacích a stresu, tak stejně můžete být překyselená a trpět acidózou. Musíte si měřit pH moči a dodržovat pH 7 a více, zpočátku, tak 1 – 3 dny, bych pil pouze zásadotvorné šťávy, třeba grepovou, pomerančovou, jablečnou, melounovou a ze zelenin, okurkovou, mrkvovou, červenou řepu a celerovou. Teprve po úpravě pH moče, na potřebnou hodnotu, bych začal velice pomalu jíst, co nejvíce zásadotvorné potraviny. Trochu oleje musíte jíst, ale zaměřil bych se na řepkový, tak 2 polévkové lžíce denně, pro úpravu hladiny omega 3 mastných kyselin, což odstraní zánětlivé procesy v těle. Nebo nedávejte čistý olej a použijte sirnou patlanici s omega 3 mastnými kyselinami, kterou jsem zde již popisoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2009 7:00 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ďakujem za predošlú odpoved.

Je možné zbierat urinu od 7.00h večer až do rána alebo to musí byt neskor?
Dnes som sa neovládol a skonzumoval asi 3kg jahod+ cca 2kg čerešní v priebehu asi hodiny. Na obed som mal pohanku+šalát z tej listovej zeleniny. Viem, že som to extrémne prehnal, ale po tom ako som to zjedol, som sa cítil výrazne lepšie ako doposial.
Bol som velmi unavený, velmi zle som sa vyspal. To zlepšenie pripisujem tomu ovociu, inak si to neviem vysvetlit.
V poslednej dobe som konzumáciu ovocia na ranajky výrazne zredukoval, tak ma zrejme chytila ta vona \":oops:\"
Na druhej strane jahody sú vpodstate samá voda, takže... Vrátim sa radšej spat ku tej rannej konzumácii.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2009 8:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28267
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ďakujem za predošlú odpoved.

Je možné zbierat urinu od 7.00h večer až do rána alebo to musí byt neskor?
Dnes som sa neovládol a skonzumoval asi 3kg jahod+ cca 2kg čerešní v priebehu asi hodiny. Na obed som mal pohanku+šalát z tej listovej zeleniny. Viem, že som to extrémne prehnal, ale po tom ako som to zjedol, som sa cítil výrazne lepšie ako doposial.
Bol som velmi unavený, velmi zle som sa vyspal. To zlepšenie pripisujem tomu ovociu, inak si to neviem vysvetlit.
V poslednej dobe som konzumáciu ovocia na ranajky výrazne zredukoval, tak ma zrejme chytila ta vona \":oops:\"
Na druhej strane jahody sú vpodstate samá voda, takže... Vrátim sa radšej spat ku tej rannej konzumácii.
Ďakujem

Doba pro střádání uriny není podstatná, to spíše závisí na množství, které chcete nasbírat. Může to být třeba celý den a noc, případně i za několik dní, na některé účely.
U toho přejídání, jsem Vás již mnohokrát varoval, že to je velice škodlivé a uvedené množství, je jídlo pro několik lidí. Vůbec nechápu, jak to do sebe dokážete nacpat, protože i vypít 5 kg vody, je za jednu hodinu prakticky nemožné. Dále nechápu, proč jste po tom ještě obědval, já bych potom nejedl tak dva dny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2009 8:33 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Ja jsem taky prave cetla, ze na rakovinu 40dni a ze si pak clovek musi vybrat mezi nemoci a nefunkcnosti vyprazdnovani...ale kdyz rikate, ze vkuse bez prestavek, tak to tak budu delat.
Pokud pojedu pryc na tyden a klystyry vynecham- vrati se muj zdravotni stav zase rychle na zacatek, nebo bude spis stabilni a pak budu zase pokracovat??????
Dnes jsem si udelala jeste pred predctenim Vaseho emailu Klystyr s Urinou nejsdriv 800ml na 35min a pak 1l na 30minut a vytahlo to spoustu sajrajtu pokazde. Citim se dobre, bricho se zplostilo, ekzem se vyhladil (jen hnede flicky jsou stale patrne po stranach trupu), jen 5pupinku- oblicej [b]zarudly hruby, zluto-hnede zuby, vlasy padaj vic-znate neco na to...?).
Netlaci tedy Urina na oblicej sajrat zpet do tela?-mela bych se na to vykaslat a delat jen klystyry s ni??????[/b]
Pospicham:)
Ma otazka zni: je vice cistici napustit 1l a zadrzet 30- 1h,
nebo zpusob na 2x po 30minutach, jak to delam ja?

(Problem je, ze i pokud to udelam po ranni stolici tak napoprve napustim max.tech 800ml a to se mi zda malo.
Pokud pred stolici, tak ani to ne...takze mi prijde rozumne, to jako u vody rozlozit...a rada bych vedela, zda proti tomu mate nejake zdravotni vyhrady nebo se jen bojite, ze budu mit velke detox reakce...to bych pak samozrejme presla na Vami doporuceny zpusob jen 700-1l na min.20min...)
Dale, pokud rikate rano nalacno, kdy tedy vypit ten 1l STAV s VODOU pred snidani, kdyz po klystyru se ma hned jist, ale ne pit???
Pry Bulimicky pak zvraci i kdyz nechteji nebo to jdeš do krku, rihaji atd. Mne se to zacalo dit uz po 1nim poradne provedenem Slonovi. Po jidle riham, pak skytam a riham. Je to znamka poskozeni, ci naopak mi zaludek RIKA, KDY MA DOST???
A pry ten tlak je opravdu nebezpecny, kdyz mi praskaji ty zilky v ocich...neprochazi JOGINI nejakou zvlastni pripravou, nez to zacnou delat po tech 45dni????
Taky jsem predtim jedla ten pomeranc s Albedem skoro kazdy den jeden k snidani a stejne mi zilky praskly...jake mnozstvi se tedy musi snist i toho Rutinu, aby to melo nejaky ucinek??? A Rutin krom boruvek a pohanky uz nic???
Ten repkovy olej (stejne jako olivovy) nemusi byt po otevreni v lednicce, jako ten lneny, ze? A pit uz s tema stavama, nebo pridavat, az zacnu tu zasad.stravu?
Podle te tabulky, varene brambory se blizi neutralite, nevite, jake jsou syrove- zasaditejsi nebo spis kyselinotvorne???Mam je vubec jist??? A ta repa a mrkev- nevadi pri me mozne kandidoze????
Nebylo by tedy uplne nejrychlejsi, zacit hladovkou o citronove vode z prazskeho kohoutku (prevarene???)...popr.kolik dni (mam dobrou zkusenost se 14denni) a pak jit na stavy nebo delsi hladovku o stavach? Specham, jelikoz uz mi je lip a jen 1/2 veci nic nevyresili a uz nejruznejsi diety zkousim pres pul roku a mam toho uz trochu dost, takze budu radsi mit detox nez aby to slo moc pomalu:). Jen mi jde o tu nejlepsi variantu.
(To asi vite, ze dle biochemiku destilovana voda pri hladovce se nema pouzivat vice jak 1den, jinak naopak skodi- vytvari kyselinotvorne prostredi a demineralizuje cele telo- delali na to studie...pro zdravi cloveka neni pry vubec vhodna k piti.)
Za Vase vysvetleni mockrat dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř čer 03, 2009 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28267
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Ja jsem taky prave cetla, ze na rakovinu 40dni a ze si pak clovek musi vybrat mezi nemoci a nefunkcnosti vyprazdnovani...ale kdyz rikate, ze vkuse bez prestavek, tak to tak budu delat.
Pokud pojedu pryc na tyden a klystyry vynecham- vrati se muj zdravotni stav zase rychle na zacatek, nebo bude spis stabilni a pak budu zase pokracovat??????
Dnes jsem si udelala jeste pred predctenim Vaseho emailu Klystyr s Urinou nejsdriv 800ml na 35min a pak 1l na 30minut a vytahlo to spoustu sajrajtu pokazde. Citim se dobre, bricho se zplostilo, ekzem se vyhladil (jen hnede flicky jsou stale patrne po stranach trupu), jen 5pupinku- oblicej [b]zarudly hruby, zluto-hnede zuby, vlasy padaj vic-znate neco na to...?).
Netlaci tedy Urina na oblicej sajrat zpet do tela?-mela bych se na to vykaslat a delat jen klystyry s ni??????[/b]
Pospicham:)
Ma otazka zni: je vice cistici napustit 1l a zadrzet 30- 1h,
nebo zpusob na 2x po 30minutach, jak to delam ja?

(Problem je, ze i pokud to udelam po ranni stolici tak napoprve napustim max.tech 800ml a to se mi zda malo.
Pokud pred stolici, tak ani to ne...takze mi prijde rozumne, to jako u vody rozlozit...a rada bych vedela, zda proti tomu mate nejake zdravotni vyhrady nebo se jen bojite, ze budu mit velke detox reakce...to bych pak samozrejme presla na Vami doporuceny zpusob jen 700-1l na min.20min...)
Dale, pokud rikate rano nalacno, kdy tedy vypit ten 1l STAV s VODOU pred snidani, kdyz po klystyru se ma hned jist, ale ne pit???
Pry Bulimicky pak zvraci i kdyz nechteji nebo to jdeš do krku, rihaji atd. Mne se to zacalo dit uz po 1nim poradne provedenem Slonovi. Po jidle riham, pak skytam a riham. Je to znamka poskozeni, ci naopak mi zaludek RIKA, KDY MA DOST???
A pry ten tlak je opravdu nebezpecny, kdyz mi praskaji ty zilky v ocich...neprochazi JOGINI nejakou zvlastni pripravou, nez to zacnou delat po tech 45dni????
Taky jsem predtim jedla ten pomeranc s Albedem skoro kazdy den jeden k snidani a stejne mi zilky praskly...jake mnozstvi se tedy musi snist i toho Rutinu, aby to melo nejaky ucinek??? A Rutin krom boruvek a pohanky uz nic???
Ten repkovy olej (stejne jako olivovy) nemusi byt po otevreni v lednicce, jako ten lneny, ze? A pit uz s tema stavama, nebo pridavat, az zacnu tu zasad.stravu?
Podle te tabulky, varene brambory se blizi neutralite, nevite, jake jsou syrove- zasaditejsi nebo spis kyselinotvorne???Mam je vubec jist??? A ta repa a mrkev- nevadi pri me mozne kandidoze????
Nebylo by tedy uplne nejrychlejsi, zacit hladovkou o citronove vode z prazskeho kohoutku (prevarene???)...popr.kolik dni (mam dobrou zkusenost se 14denni) a pak jit na stavy nebo delsi hladovku o stavach? Specham, jelikoz uz mi je lip a jen 1/2 veci nic nevyresili a uz nejruznejsi diety zkousim pres pul roku a mam toho uz trochu dost, takze budu radsi mit detox nez aby to slo moc pomalu:). Jen mi jde o tu nejlepsi variantu.
(To asi vite, ze dle biochemiku destilovana voda pri hladovce se nema pouzivat vice jak 1den, jinak naopak skodi- vytvari kyselinotvorne prostredi a demineralizuje cele telo- delali na to studie...pro zdravi cloveka neni pry vubec vhodna k piti.)
Za Vase vysvetleni mockrat dekuji.

Nic si vybírat nemusíte, pokud děláte klystýry správně, jak Vám říkám a nebudete ty postupy stále nesmyslně „zdokonalovat“, tak nic nehrozí a žádný návyk se vypěstovat nedá.
Jakékoliv čištění zdravotní stav stabilizuje a přestávka nevadí, potom se k čištění vrátíte.
Zadržovat urinu, více jak 20 min není vhodné a není k tomu žádný důvod, to pouze roztahuje zbytečně střevo a nic se již nezlepšuje. Správná venkovní aplikace uriny, vytahuje bordel ven a nezatlačuje dovnitř, jako to dělají různé krémy.
Klystýr se dělá zásadně po první, ideálně po druhé stolici. Tu docílíte ranní hydratací organizmu, vypitím cca 1 – 1,5 litru tekutin, vždy po 30 minutách 0,5 litru. Takže nejprve vypít tekutinu, poté provedete klystýr, po vyprázdnění se normálně najíte a zřejmě dojde ještě k jedné menší stolici po jídle.
Prostě Vám kvasí zbytky starého jídla v žaludku, promíchané s novým jídlem, za jeden pokus o zvracení se bulimie natrénovat nedá a tento název značí zvracení po jídle a ne po vypité vodě. Jediná příprava jogínů je to, že se stravují velice střídmě a cévy tudíž mají dostatečně pružné.
Pokud stav, praskání žilek, nejde ovlivnit jídlem a rutinu je stále málo, tak požádejte lékaře o Askorutin v tabletách, pro rychlé srovnání stavu a potom hladinu snadněji udržíte potravou. Také je potřeba si uvědomit, že rutin je jenom jedna složka, ze všech potřebných složek nutných k vyřešení tohoto cévního problému, dále organický vápník, hořčík, vitamín E, B6 a další. Osobně si dělám ráno šťávu z cca 1,5 – 2 kg pomerančů, nebo grepů i s albedem a nic mi evidentně nechybí.
Kromě lněného oleje, který je velice choulostivý, se ty ostatní dají skladovat při pokojové teplotě. Olej se dá i rozmixovat do šťávy, nebo přidat jako zálivka do salátu.
Vařené jídlo neregeneruje tkáně a syrové potraviny, co uvádíte, nepodporují kandidu.
Hladovka, je destilovaná voda a nic dalšího, vše ostatní je pouze dietní režim, jenom více tvrdý a celkem nevhodný na střevní trakt.
Spěchat je blbost a velké uvolnění toxinů, Vám v lepším případě rozhodí nervy, v tom horším skončíte na jednotce intenzívní péče, nebo dokonce v márnici, proto znovu radím NESPĚCHAT.
Biochemici zkoumají a nepijí, já piji a nezkoumám, dosud žiji i když je to vlastně proti logice a také proti logice oficiálních stanovisek, žije na destilované vodě moje rodina a spousta mých pacientů. Pokuste se pochopit, že účelových studií jsou mraky a snažte se pouvažovat proč se tyto studie vytvářejí. Studie stojí hodně peněz a ty nikdo nevynakládá jen pro blaho nějakých občanů, kteří jsou naprosté většině oficiálních míst zcela ukradení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 8:53 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
To ste nesprávne pochopili. Ja som mal na obed pohanku a šlát (dokopy cca 450g). O 3 hodiny neskor som jedol to ovcie. Po jedle som pil iba zleninové štavy tak ako obvykle. To, že som dostal také kvantum do žalúdka si viem vysvetlit iba tak, že bol prázdny o čom svrdčal aj intenzívny pocit hladu. ˇˇˇˇˇˇZiadne negatíva ani počas spánku sa nedostavily ani bolest brucha. Jednoducho nič. Akurát som sa cítil ako tehotný, pretože som mal plný žalúdok. Podla toho čo som Vám minule napísal, by som mal podla lekárov mat príšerné ´krče bolesti a neviem čo ešte. Asi som nejako geneticky predisponovaný na konzumáciu ovocia alebo čo \":lol:\" Samozrejme si už dám pozor.
Dnes ráno som spravil ďalší úlet a vypil som kofolu cca 2l. Viem, že to bola riadna sprostost, ale potom asi o 1,5h som nahodil klystýr urinou. Potom dal tie laktobacily. Mám aj čierne uhlie. Mám si ho dat ešte v pribehu dna?
Večer mi bolo povedané, že vraj kofola má laxatívne účinky a tak som si tochcel overit v praxi. No potvrdilo sa. A povedal by som, že dost výrazné. Snád som týmto úletom nesposobil velkú škodu. Inak sa riadim tým už spomenutým jedálničkom akurát je tam jedno nóvum v podobe zaradenia tých obilovín alebo skor pseudoobilovín(pohanka). Vačšinu tvorí zlenina a štavy.
Už je to nejaká doba čo som zaradil tie omega 3 mastné kyseliny a výsledok sa zatial velmi nedostavil. Robievam si klystýry urinou, jem ako som už spomínal, pijem štavy ale únava je stále prítomná. V posledne dobe zle spím. Može to byt preto alebo
je príčina niekde inde?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 11:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28267
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
To ste nesprávne pochopili. Ja som mal na obed pohanku a šlát (dokopy cca 450g). O 3 hodiny neskor som jedol to ovcie. Po jedle som pil iba zleninové štavy tak ako obvykle. To, že som dostal také kvantum do žalúdka si viem vysvetlit iba tak, že bol prázdny o čom svrdčal aj intenzívny pocit hladu. ˇˇˇˇˇˇZiadne negatíva ani počas spánku sa nedostavily ani bolest brucha. Jednoducho nič. Akurát som sa cítil ako tehotný, pretože som mal plný žalúdok. Podla toho čo som Vám minule napísal, by som mal podla lekárov mat príšerné ´krče bolesti a neviem čo ešte. Asi som nejako geneticky predisponovaný na konzumáciu ovocia alebo čo \":lol:\" Samozrejme si už dám pozor.
Dnes ráno som spravil ďalší úlet a vypil som kofolu cca 2l. Viem, že to bola riadna sprostost, ale potom asi o 1,5h som nahodil klystýr urinou. Potom dal tie laktobacily. Mám aj čierne uhlie. Mám si ho dat ešte v pribehu dna?
Večer mi bolo povedané, že vraj kofola má laxatívne účinky a tak som si tochcel overit v praxi. No potvrdilo sa. A povedal by som, že dost výrazné. Snád som týmto úletom nesposobil velkú škodu. Inak sa riadim tým už spomenutým jedálničkom akurát je tam jedno nóvum v podobe zaradenia tých obilovín alebo skor pseudoobilovín(pohanka). Vačšinu tvorí zlenina a štavy.
Už je to nejaká doba čo som zaradil tie omega 3 mastné kyseliny a výsledok sa zatial velmi nedostavil. Robievam si klystýry urinou, jem ako som už spomínal, pijem štavy ale únava je stále prítomná. V posledne dobe zle spím. Može to byt preto alebo
je príčina niekde inde?
Ďakujem

Pokud by jste soustavně nedělal dietologické kraviny a dodržel striktně to, co Vám říkám, tak se teoreticky lze někam dopracovat, ale takto nikoliv. Zřejmě Vám Váš stav vyhovuje a to se s tím potom hnout nedá. Za předpokladu, že by jste vše striktně dodržel, tak již nyní mohu vyhodnotit celkem přesně, pokud by všechno dosud zmíněné nepomohlo, že jste promořen nějakou patologickou breberkou a začnu se cíleně starat o její likvidaci, ale takto mi k tomu nedáte příležitost, ani za několik let. Sebemenší úlet, který Vy uděláte minimálně jeden denně, mi na několik dní znemožní, cokoliv identifikovat a moje snaha, je zde za těchto podmínek zcela zbytečná. Ty opatření mohou uspět, pouze za předpokladu srovnané kyselosti organizmu, střídmosti a perfektního dodržování, po nějakou nezbytnou dobu, nutnou pro vypozorování některých souvislostí. Většina nesprávných jídel, rozhodí organizmus cca na 2 - 10 dní a co potom chcete ve Vašem nezodpovědném postupu vypozorovat. Tělo promořené jakoukoliv patologickou breberkou, je rozhozené, ale musím si být jistý, že to není z ničeho jiného a to u Vás asi nepořídím a bez jasných signálů, se do ničeho ani pouštět nemíním. To Vám v tom udělám ještě větší guláš, jak doposud. Prvořadá je disciplína a sledování jednoduché logiky, tak s tím konečně začněte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 2:58 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ku tým úletom možem dodat iba tolko, že v podstate žiadne nerobím. Jediné čo som urobil bolo to s tým medom už dávnejšie
potom s tou rybou a tými obilninami. A dnes to s tou kofolou. Vždy sa to snažím eliminovat klystýrom. Nerobím žiadne úlety denne. Zrátajte to a prirovnajte ku časovému obdobiu, ktoré sa stravujem podla Vášho jedálničku. Momentálne čakám na výsledky ohladne tých patogénov. Takže v njbližšom čase budem múdrejší. Ja dodržujem tie veci, ktoré ste mi poradili. Jediné čo som porušil bolo zaradenie tých obilnín s ktorými sa mi podarilo kilo pribrat. V prípade, že som bol iba o ovcí a zelenne a semenách, tak som rapídne chudol. Neviem je to len moj subjektívny dojem, ale myslím, že na to ako sa človek cíti má hodne vplyv psychika a v mojom prípade spánok. Mám dojem, že ked sa zle vyspím, tak som slabý skor pre to. Este jedna vec ma napadla v súvislosti s tou kofolou. Neviem, či je to tým kofeínom alebo cukrom, ale ked som ju dnes ráno vypil tak som sa cítil po tom dost dobre a únava nejako zmizla. Myslíte, že je to sposobené nejakou kvasinkou ktorá dostala "nažrat" alebo jednou z tých dvoch vecí? Robit to už nemienim, ale niekedy sa človek jednoducho neovládne, čo určite dobre poznáte.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 4:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28267
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ku tým úletom možem dodat iba tolko, že v podstate žiadne nerobím. Jediné čo som urobil bolo to s tým medom už dávnejšie
potom s tou rybou a tými obilninami. A dnes to s tou kofolou. Vždy sa to snažím eliminovat klystýrom. Nerobím žiadne úlety denne. Zrátajte to a prirovnajte ku časovému obdobiu, ktoré sa stravujem podla Vášho jedálničku. Momentálne čakám na výsledky ohladne tých patogénov. Takže v njbližšom čase budem múdrejší. Ja dodržujem tie veci, ktoré ste mi poradili. Jediné čo som porušil bolo zaradenie tých obilnín s ktorými sa mi podarilo kilo pribrat. V prípade, že som bol iba o ovcí a zelenne a semenách, tak som rapídne chudol. Neviem je to len moj subjektívny dojem, ale myslím, že na to ako sa človek cíti má hodne vplyv psychika a v mojom prípade spánok. Mám dojem, že ked sa zle vyspím, tak som slabý skor pre to. Este jedna vec ma napadla v súvislosti s tou kofolou. Neviem, či je to tým kofeínom alebo cukrom, ale ked som ju dnes ráno vypil tak som sa cítil po tom dost dobre a únava nejako zmizla. Myslíte, že je to sposobené nejakou kvasinkou ktorá dostala "nažrat" alebo jednou z tých dvoch vecí? Robit to už nemienim, ale niekedy sa človek jednoducho neovládne, čo určite dobre poznáte.
Ďakujem

Každý úlet, rozhodí pochody v těle na poměrně dlouhou dobu, stačí si načíst metody výzvových testů na škodlivé potraviny a zjistíte že po jediném špatném jídle, je třeba tělo dávat dohromady i 14 dní a to Vy, ty svoje speciality, konáte rozhodně častěji, nemluvě o obilí, které je mimořádně škodlivé, hlavně v tepelně upravené podobě. Tloustnutí po přísunu škodlivin, je naprosto logické a tělo ihned nabaluje balast, ale to je právě nesmysl, Vy potřebujete váhu dohonit ve svalovině a to jde jenom po cukrech a bílkovinách v přírodní podobě. Klystýry to neeliminují, jak se mylně domníváte, zde jde pouze o mechanickou část očistného procesu, na chemii těla to tak velký okamžitý vliv nemá. Na mnou doporučované stravě funguje i mnoho vrcholových sportovců a kulturistů, čili zde je diskuze o její přiměřenosti zcela bezpředmětná. Na to, jak se cítíte má vliv hlavně fungující metabolizmus, například já, pokud porušuji svoje zásady, tak musím spát cca 8 hodin a když je striktně dodržuji, bohatě stačí i 5 hodin. Když jsem držel hladovku, tak jsem dokonce nemusel spát vůbec i několik dní a unavený jsem rozhodně nebyl. Kofola je sajrajt s drogovými účinky a bylo by smutné, kdyby se člověk po drogách cítil hůř, to by je nikdo nemusel vyrábět, protože by je nikdo nekupoval. O to hůře se od nich odchází, když už je tělo v rozkladu a psychika nastavená na drogový dopink. Zde je i jeden jediný pokus ošidný, protože dá člověku falešný pocit úlevy, přičemž podlehnutí tomuto pocitu, je cesta do pekel. To, že se člověk ve stravě neovládne, svědčí o slabém sebevědomí a vyrovnaný člověk se ovládne vždy, pokud to vyžaduje situace. Jiná věc je, jíst nezdravá jídla z důvodu společenské nutnosti, ale s pevným přesvědčením, že si tím mimořádně škodím a vystavím se tomu, jen na nezbytně nutnou dobu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 6:08 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Možete byt konkrétny ohladne tých cukrov? Myslím, že myslíte cukry ovocné.Však? Obiloviny nekonzumujete, zelenina je bezpredmetná takže ostávajú len tie ovocné. Z nich mám síce energiu ale je pomerne krátkodobá. Bilekovinami myslíte predpokladám semeá - mal, sezam, lan, slnečnica+ orechy. To je samozrejmé, že potrbujem získat svalovú hmotu. Myslíte že semená a ovocné cukry sú tým pravým? Vobec žiadna obilovina ani v minimálnom množstve(čo sa mna týka)?
Pohanka obilovina ani nie je. Podla tohto
Namočenou pohanku smícháme s nastrouhanou hruškou či jablkem a přidáme dle chuti trochu medu a skořici. Pro pokročilý bodybuilding lze přidat slunečnicová semínka, vlašské ořechy apod.
je možné to miešat s tými semenami. Možem to teda aplikovat? Ked áno tak v akom pomere?
Napr. 100g phanky+ 40g namočených slnečnicových semien. Rozmixovat to a zapit alebo jest zmiešané so šalátom z listovej zeleniny?
Jest nezdravo z dovovdu spoločenskej nutnosti? Ved to je rovnaké ako ked som urobil tú chybu s tým pstruhom alebo tou kofolou. Myslím, taká osalva je este horšia, pretože tam človek je jedno cez druhé aj neskoro do noci. Zvláštne, že nedávno som bol pozvaný na oslavu promócií a zvažujem či tam vobec íst a cpat do seba zákusky,maso atd. Čo by ste mi v tomto ohľade poradili? Velmi sa mi do toho nechce. Nie je mi príjemné byt niekde a nič nekonzumovat lebo... Váham nad tým.
Asi neexistuje niečo z tých nezdravých jedál, ktoré je relatívne prijatelné alebo?
Mimochodom dnes som si dal po večeri cca hodinu lyžičku medu a hned ma začala pálit záha.
Čím to je? Med nevyvoláva žiadne kvasné procesy, a Vy ste mi dávnejšie napísali, že ho jete na zeleninové jedlo. Nechápem tomu. Na večer som mal šalát(ladový,špenát,mrkva,uhorka,koporová vnat+repkový olej 2lyžice+pohanka) to isté aj na obed.
Može to byt dosledok toho ranajšieho prehrešku s kofolou?
ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv čer 04, 2009 8:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28267
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Možete byt konkrétny ohladne tých cukrov? Myslím, že myslíte cukry ovocné.Však? Obiloviny nekonzumujete, zelenina je bezpredmetná takže ostávajú len tie ovocné. Z nich mám síce energiu ale je pomerne krátkodobá. Bilekovinami myslíte predpokladám semeá - mal, sezam, lan, slnečnica+ orechy. To je samozrejmé, že potrbujem získat svalovú hmotu. Myslíte že semená a ovocné cukry sú tým pravým? Vobec žiadna obilovina ani v minimálnom množstve(čo sa mna týka)?
Pohanka obilovina ani nie je. Podla tohto
Namočenou pohanku smícháme s nastrouhanou hruškou či jablkem a přidáme dle chuti trochu medu a skořici. Pro pokročilý bodybuilding lze přidat slunečnicová semínka, vlašské ořechy apod.
je možné to miešat s tými semenami. Možem to teda aplikovat? Ked áno tak v akom pomere?
Napr. 100g phanky+ 40g namočených slnečnicových semien. Rozmixovat to a zapit alebo jest zmiešané so šalátom z listovej zeleniny?
Jest nezdravo z dovovdu spoločenskej nutnosti? Ved to je rovnaké ako ked som urobil tú chybu s tým pstruhom alebo tou kofolou. Myslím, taká osalva je este horšia, pretože tam človek je jedno cez druhé aj neskoro do noci. Zvláštne, že nedávno som bol pozvaný na oslavu promócií a zvažujem či tam vobec íst a cpat do seba zákusky,maso atd. Čo by ste mi v tomto ohľade poradili? Velmi sa mi do toho nechce. Nie je mi príjemné byt niekde a nič nekonzumovat lebo... Váham nad tým.
Asi neexistuje niečo z tých nezdravých jedál, ktoré je relatívne prijatelné alebo?
Mimochodom dnes som si dal po večeri cca hodinu lyžičku medu a hned ma začala pálit záha.
Čím to je? Med nevyvoláva žiadne kvasné procesy, a Vy ste mi dávnejšie napísali, že ho jete na zeleninové jedlo. Nechápem tomu. Na večer som mal šalát(ladový,špenát,mrkva,uhorka,koporová vnat+repkový olej 2lyžice+pohanka) to isté aj na obed.
Može to byt dosledok toho ranajšieho prehrešku s kofolou?
ďakujem

Cukrů je mnoho druhů s různou vstřebatelností, to si vyhledejte na internetu a nastudujte, tělo potřebuje všechny cukry, také není pravda, že zelenina cukry neobsahuje. Bílkoviny jsou celkem jasné a doporučuji, sem tam vypít pár vajec. Obiloviny v tepelně upraveném stavu nejíst a ve velice malém množství, můžete obiloviny máčené, nebo ještě lépe klíčené.
Mě připadá, že zkoušíte moji trpělivost, na veškeré otázky, co tu kladete, jsem Vám již odpovídal, tak si to znovu přečtěte.
Stejné to rozhodně není, to co jste udělal Vy, k tomu Vás nutilo Vaše tělo, ke společenské nutnosti, Vás nutí situace a v tom tedy já, spatřuji rozdíl naprosto zásadní.
Pro tyto účely, je vhodné dodržovat zásady dělené stravy a zmírnit tak škody na organizmu, na nezbytné minimum.
Med je sice zdravý, ale také je kyselinotvorný a v kombinaci s tím, co jste popsal, musí pálit žáha každého. Já jsem Vám řekl, že jím med na zeleninu, ale Vy tam máte nesmyslné množství oleje a ještě nesmyslné množství pohanky, tak čemu se divíte. Řepkového oleje, jsem Vám doporučil 2 lžíce, ale za celý den, ne na každé jídlo. Olej ve velkém množství, brání vstřebávání cukrů do buněk a paradoxně i přes značné množství zkonzumovaného jídla, tělo hladoví, tak se nedivte, že jste stále unavený.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz