Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 10:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Je možné, že v čreve ostane čast uriny, ktorú nevylúčim?
Niekedy mám taký pocit. Neviem, možno to je len zdanie
Ďakujem

Ano, to je samozřejmé, že část uriny ve střevě zůstane a postupně se sliznicí vstřebá. V tom také spočívá, výhoda kompexnosti, působení urinových klystýrů na celý organizmus, ne jen na sliznici tlustého střeva. Vlastně to působí naprosto stejně, jako kdyby daný člověk urinu pil a současně prováděl běžné klystýry, třeba nějakým čajem a je to i hlavní důvod, proč doporučuji provádět klystýry vlastní nasbíranou urinou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 10:37 am 
Offline

Registrován: stř kvě 13, 2009 1:38 am
Příspěvky: 48
Jarda píše:
Optimální poloha, je na historické rytině, na mých stránkách k tomuto tématu zobrazena, akorát Vám u toho předpokládám, bude chybět ten strážce konečníku a aplikace bude přeci jen poněkud jiná, vše ostatní se na těle člověka nijak nezměnilo, ani za mnoho století. Mě stačí hadičku zasunout cca 5 - 7 cm, ale to je individuální, někdo tam láduje i 30 cm, záleží, jak Vám to bude vyhovovat.


\":D\" \":lol:\" \":D\" Strážce opravdu pro tento případ nemám...
Ještě jsem se chtěla zeptat, zda je nutné pro klystýrovou aplikaci, aby měla moč zásaditou reakci? Nebo je to důležité jen u orálního užití uriny?
(Jsem prozatím ještě stále masožravec / kurožravec \":oops:\" )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 11:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Araila píše:
\":D\" \":lol:\" \":D\" Strážce opravdu pro tento případ nemám...
Ještě jsem se chtěla zeptat, zda je nutné pro klystýrovou aplikaci, aby měla moč zásaditou reakci? Nebo je to důležité jen u orálního užití uriny?
(Jsem prozatím ještě stále masožravec / kurožravec \":oops:\" )

Na klystýr to nutné není, i když je to určitě vhodnější celkově, z mnoha zdravotních hledisek, zde si urinu tak nevychutnáte, jako při orální aplikaci a tam by Vám, přes to špatné pH, asi nejel chuťově vlak. Tam je opravdu nutné, mít pH srovnané a pak má urina zhruba chuť teplé minerálky s příchutí toho, co jste jedla, čili třeba po pomerančích, jde o teplou minerálku s pomerančovou příchutí a žádná špatná chuťová vlastnost, se zaznamenat nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 3:21 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Dobre som pochopil, že klystýr urinou sa dá robit každý den dhodobo napr. celý rok? A ako je to s vodou, príp. bylinami, dá sa to tiež denne?
Je lepšie íst najprv na stolicu a až potom klystýr, alebo ho nahodit rovno?
Viem, že toto je off topic otázka, ale vadí ked namočím zemiaky do vody aby nesčernali? Nechce sa mi to vždy čistit, pred odstavením.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 5:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Dobre som pochopil, že klystýr urinou sa dá robit každý den dhodobo napr. celý rok? A ako je to s vodou, príp. bylinami, dá sa to tiež denne?
Je lepšie íst najprv na stolicu a až potom klystýr, alebo ho nahodit rovno?
Viem, že toto je off topic otázka, ale vadí ked namočím zemiaky do vody aby nesčernali? Nechce sa mi to vždy čistit, pred odstavením.
Ďakujem

Urina nevyplaví a nerozhodí střevní bakterie, ba naopak, zlepšuje jejich počet ve střevním traktu, proto se dá dělat denně, ale u ostatních typů klystýrů, to tak již není a je třeba bakterie buď trvale dodávat, nebo klystýry provádět přerušovaně, tak 2 - 3x týdně. Ideální je klystýr ráno, na lačno a po stolici. Pokud se spontánní stolice nedostaví, tak teprve poté, nouzově provést klystýr i tak.
Namočení brambor ve slupce, nevadí v řádu do několika hodin, ale v řádu několika dnů, je to určitě blbost. Brambora se zadusí, poté se její dobré vlastnosti vytratí a stane se velice škodlivou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 5:52 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Ja som to namočil iba na cca 1-2h ošúpané a potom odstavil. Doteraz som to tak nerobil, preto sa pýtam či v tom mám pokračovat alebo nie. ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 7:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Ja som to namočil iba na cca 1-2h ošúpané a potom odstavil. Doteraz som to tak nerobil, preto sa pýtam či v tom mám pokračovat alebo nie. ďakujem

To je určitě špatně, nechápu proč ty brambory loupete, to potom nemá jejich šťáva, skoro žádné účinné látky a ta celá práce s tím spojená, přijde v niveč. Brambory se krátce namočí a potom pouze omyjí, pokud je chcete mít extra čisté, tak je můžete omýt kartáčkem, ale ve většině případů, je to zbytečná práce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 7:21 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 13, 2009 1:38 am
Příspěvky: 48
Tak jsem ten irigátor dnes (kvůli hadičkám a regulačnímu kohoutku) koupila ve zdravotních potřebách. Teď již jen zbývá vše sestavit....zakleknout do vany....a...děj se vůle boží.... \":oops:\" \":lol:\"
Ještě jsem se chtěla zeptat, čím doporučujete řitní otvor a konec hadičky namazat? Raději bych přírodní látku, ne nějakou chemikálii.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 8:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Araila píše:
Tak jsem ten irigátor dnes (kvůli hadičkám a regulačnímu kohoutku) koupila ve zdravotních potřebách. Teď již jen zbývá vše sestavit....zakleknout do vany....a...děj se vůle boží.... \":oops:\" \":lol:\"
Ještě jsem se chtěla zeptat, čím doporučujete řitní otvor a konec hadičky namazat? Raději bych přírodní látku, ne nějakou chemikálii.
Děkuji

Do vany kvůli napuštění zalézat nemusíte, to si myslím mnohem lépe pořídíte v koupelně, na podlaze, na kterou dáte ručník, je to mnohem snazší manipulace, něž ve vaně, kde stále budete do něčeho narážet a kulaté dno na kolena, také nic moc. Řitní otvor i hadičku natírejte olivovým olejem, sám to používám mnoho let a super. Na namazání hadičky i řitního otvoru, stačí bohatě jedno namočení, poloviny prvního článku ukazováku levé ruky, jinak bude zamaštěné naprosto všechno a ještě se Vám bude hadička při proceduře vysouvat z konečníku, což je nepříjemné a celkem to znervózňuje, zvláště při prvním pokusu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 7:32 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Dnes ráno som urobil klystýr den odstátou urinou v objeme 1,5l. Dnes sa mi vsak prvý krát nepodarilo udržat ju a na WC som išiel už po cca 3 minútach. Vychádzalo to zo mna postupne, asi v priebehu 10min. Aj napriek tomu rýchlemu odchodu na WC to malo taký istý efekt ako ked som to držal 20 min. Aspon som mal taký pocit, ked to zo mna vychádzalo. Potom som sa napil dva krát v priebehu hodiny po pol litra nízkomineralizovanej vody. Potom po pol hodine zjedol cca 600g jahod a jedno malé jablko. Potom som si išiel lahnút. O 3 hodiny som s naobedoval šalát(mrkva,kopor,uhorka,redkovka,ladový šalát,čerstvý špenát,čerstvá bazalka,zaliate olivovým olejom+celozrnné bio pšeničné cestoviny) dokopy to malo cca 500g. Pred obedom som zail laktobacily kapustovou stavou v objeme cca 4dcl. _Hodinu po obede som vypil repno/mrkvovú štavu zriedenú vodou z RO v pomer e3/2. O dve hodiny som sa najedol. Vecera zhodná s obedom aj čo sa týka objemu. Pred jedlom som vypil takisto kapustovú stavu 4dcl a laktobacily. No a cca 10 min po tom čo som dojedol mi strašne nafúklo brucho a mal som stolicu ktorá bola velmi objemná a mazlavá bolo v nej trochu krvi. Mám dojem, že tá krv bola ako keby v tako slize. Po tom išla už len hnačková stolica a brucho sa výrazne zmenšilo. Neviem si to vysvetlit, čím to mohlo byt, ked túto kombináciu som už jedol a žiadne problémy sa nekonali. Može to niečo signalizovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon kvě 25, 2009 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Dnes ráno som urobil klystýr den odstátou urinou v objeme 1,5l. Dnes sa mi vsak prvý krát nepodarilo udržat ju a na WC som išiel už po cca 3 minútach. Vychádzalo to zo mna postupne, asi v priebehu 10min. Aj napriek tomu rýchlemu odchodu na WC to malo taký istý efekt ako ked som to držal 20 min. Aspon som mal taký pocit, ked to zo mna vychádzalo. Potom som sa napil dva krát v priebehu hodiny po pol litra nízkomineralizovanej vody. Potom po pol hodine zjedol cca 600g jahod a jedno malé jablko. Potom som si išiel lahnút. O 3 hodiny som s naobedoval šalát(mrkva,kopor,uhorka,redkovka,ladový šalát,čerstvý špenát,čerstvá bazalka,zaliate olivovým olejom+celozrnné bio pšeničné cestoviny) dokopy to malo cca 500g. Pred obedom som zail laktobacily kapustovou stavou v objeme cca 4dcl. _Hodinu po obede som vypil repno/mrkvovú štavu zriedenú vodou z RO v pomer e3/2. O dve hodiny som sa najedol. Vecera zhodná s obedom aj čo sa týka objemu. Pred jedlom som vypil takisto kapustovú stavu 4dcl a laktobacily. No a cca 10 min po tom čo som dojedol mi strašne nafúklo brucho a mal som stolicu ktorá bola velmi objemná a mazlavá bolo v nej trochu krvi. Mám dojem, že tá krv bola ako keby v tako slize. Po tom išla už len hnačková stolica a brucho sa výrazne zmenšilo. Neviem si to vysvetlit, čím to mohlo byt, ked túto kombináciu som už jedol a žiadne problémy sa nekonali. Može to niečo signalizovat?

Toto rozhodně není způsobené, nějakou kombinací potravin a osobně bych Vám doporučoval, vyšetření tlustého střeva, ať víte na čem jste, protože dle mého názoru, Vaše tělo nějak reaguje, na potraviny plné lepku a ve střevě se zřejmě tvoří zánětlivá ložiska. Tyto ložiska, již vláknitá strava, která je poměrně hrubá, může dráždit a to vyvolává průjem, případně příměs hlenu a krve. Totéž může také způsobovat, kvasinková infekce a vyšetření, je z mého pohledu nezbytné, protože jinak si můžete dost ublížit, pokud se to bude řešit nesprávným postupem. Podrážděná střeva, nejlépe uklidní jemně nastrouhaná mrkev a rozhodně bych nyní nejedl křížaté rostliny, mimo listového špenátu. Zelná šťáva, je extrémní čistič a způsobuje i zdravým lidem nadýmání, mohu Vás ujistit, že kdybych vypil takové množství, co uvádíte, tak mi bude také blbě, ono to chce všeho s mírou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 6:49 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Este som zabudol dodat,že pri tom ranajšom klystýre som podráždil tou hadičkou ten konečník, už sa mi to nestáva, ale včera sa mi to proste nepodarilo na prvý pkus a odvtedy som mal pocit pálenia. Myslím že to bude aj dovod tej krvi, pretože jej bolo minuimum. Čo sa týka toho vysetrenia už som bol objednaný, žial sa ku tomu pridružili iné vyšetrenie ohľadom mojej vraj anorexie tak sa to muselo odložit. Akurát dnes som mal odovzdat vzorku stolice, ale ráno neprišla defekácia ako obvykle.
Zrejme to bude tou velmi objemnou večernou defekáciou a následne hnačkou. Už som objednaný na 9 júna a neminim s tým čakat. Ako ste napísali potrbujem vediet na čom som. Inak ja osobne hnačky vobec nemávam. Ked ju mám raz ročne tak aj to je vela. Či to má súvislost s tým lepkom to sa mi nezdá, pretože celozrnné veci som jedával už dávnejšie a takist vo velkom množstve pečivo z bielej múky(ktorému sa vyhýbam) a nikdy žiadne hnačky apod. Nevim napadajú ma už len tie kvasinky prip. niečo v súvislosti s nimi. Alergia na lepok by sa prejavila už skor nie? Tú mrkvu konzumujem denne a s tou štavou budem opatrnejší. Ďakujem pekne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 7:26 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den, vyzkousela jsem urine enema z ranni+vcerejsi uriny asi tak 0,5l (Bohuzel, v urovni oci to melo asi velky spad a cca dalsiho 0,5l vyteklo-rozpojila se tlakem enema hadice pred zaviracim kohoutem)
a nechala ve streve 20minut.
Osmoza se dostavila a tak po 1.stolici jsem vypila 1litr vody uz ustne, nasledovala stolice, pak dalsi litr vody- opet stolice, ale stale ne cistci voda (dokonce porad shluk kasovite nenaredene stolice. (pak jsem snedla 1 syrovou bramboru na zastaveni osmozy). Zajimalo me, jestli by byvalo bylo lepsi v piti vody pokracovat, az do vychazeni temer ciste vody (ci zvysit vodu z 1l na 1,5 ci 2litry naraz?) nebo radeji opakovat klystyr s dalsim 1l uriny, aby ve streve zustala ona na kvasinky atd. misto vypite vody???
Zkratka bych rada vedela, zda je mnou vylepseny postup (nahodne objeveny pitim vody) zlepsujici urina enama nebo naopak spise skodici a udelala bych lepsi, kdybych se po 1l urine enema uz jen najedla na zastaveni osmozy a nesnazila se cistit streva az do ciste vody...
Dale, na enemu se da pouzit vsechna urina, nebo jen tzv.STREDNI PRAMEN?
Plavou v ni male bile castecky a nitky (=cerstva, hned po vymoceni-kvasinky v mocovem mechyri???), ktere se pres noc meni v oblakovite shluky (daji se protrepanim sklenene nadoby opet rozpojit na bile castecky, ale po vice dnech, ted uz cca 6-7dni se vytvori na vrchu bily skraloup!
Je to normalni, cetla jsem, ze se urina nemuze zkazit...???
Da se to dnes pouzit na klystyr i s tim skraloupem, nebo vyndat nejdriv skraloup? Silene to zapacha...o co je to lepsi nez cerstva urina???
A nebo delam chybu, kdyz mixuji 1l na klystyr z ruzne starych urine???
A na plet (Ruzovka+ekzem) je lepsi pouzit cerstvou ci jak starou urinu??? Starsi strasne smrdi a pak musim pouzit mydlo, tak nevim, zda neni lepsi cerstva, kde neni mydla treba a tim padem muze zustat jen po omyti vodou na kuzi...jen mi neni jasny, co jaky postup ma tudiz vetsi ucinek...je to pro me nove...
a jak dlouho nechat na kuzi cerstvou ci starou urinu, aby to fungovalo??? (do zaschnuti)? a nanaset na suchou ci mokrou pokozku???
Mockrat za radu predem dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 10:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
Dobry den, vyzkousela jsem urine enema z ranni+vcerejsi uriny asi tak 0,5l (Bohuzel, v urovni oci to melo asi velky spad a cca dalsiho 0,5l vyteklo-rozpojila se tlakem enema hadice pred zaviracim kohoutem)
a nechala ve streve 20minut.
Osmoza se dostavila a tak po 1.stolici jsem vypila 1litr vody uz ustne, nasledovala stolice, pak dalsi litr vody- opet stolice, ale stale ne cistci voda (dokonce porad shluk kasovite nenaredene stolice. (pak jsem snedla 1 syrovou bramboru na zastaveni osmozy). Zajimalo me, jestli by byvalo bylo lepsi v piti vody pokracovat, az do vychazeni temer ciste vody (ci zvysit vodu z 1l na 1,5 ci 2litry naraz?) nebo radeji opakovat klystyr s dalsim 1l uriny, aby ve streve zustala ona na kvasinky atd. misto vypite vody???
Zkratka bych rada vedela, zda je mnou vylepseny postup (nahodne objeveny pitim vody) zlepsujici urina enama nebo naopak spise skodici a udelala bych lepsi, kdybych se po 1l urine enema uz jen najedla na zastaveni osmozy a nesnazila se cistit streva az do ciste vody...
Dale, na enemu se da pouzit vsechna urina, nebo jen tzv.STREDNI PRAMEN?
Plavou v ni male bile castecky a nitky (=cerstva, hned po vymoceni-kvasinky v mocovem mechyri???), ktere se pres noc meni v oblakovite shluky (daji se protrepanim sklenene nadoby opet rozpojit na bile castecky, ale po vice dnech, ted uz cca 6-7dni se vytvori na vrchu bily skraloup!
Je to normalni, cetla jsem, ze se urina nemuze zkazit...???
Da se to dnes pouzit na klystyr i s tim skraloupem, nebo vyndat nejdriv skraloup? Silene to zapacha...o co je to lepsi nez cerstva urina???
A nebo delam chybu, kdyz mixuji 1l na klystyr z ruzne starych urine???
A na plet (Ruzovka+ekzem) je lepsi pouzit cerstvou ci jak starou urinu??? Starsi strasne smrdi a pak musim pouzit mydlo, tak nevim, zda neni lepsi cerstva, kde neni mydla treba a tim padem muze zustat jen po omyti vodou na kuzi...jen mi neni jasny, co jaky postup ma tudiz vetsi ucinek...je to pro me nove...
a jak dlouho nechat na kuzi cerstvou ci starou urinu, aby to fungovalo??? (do zaschnuti)? a nanaset na suchou ci mokrou pokozku???
Mockrat za radu predem dekuji

Abych pravdu řekl, naprosto nechápu z Vašeho dotazu, co jste to vlastně se sebou prováděla. Já doporučuji napustit do střeva cca 1 litr uriny, nasbírané přes noc a ráno, poté toto množství zadržet, co nejdéle, optimálně 20 minut a vyprázdnit se. To zpravidla nepořídíte na jeden pokus, ale tak na dva, až tři pokusy. Nevidím žádný rozumný důvod, pít nějaká velká množství obyčejné vody a snažit se vyprat veškerý obsah střev. Tím vymýváte mimo patologických organizmů i ve střevě velice potřebnou laktobacilární bakteriokulturu a poté se zde paradoxně, může snadněji množit něco nevhodného. Urina se používá hlavně z toho důvodu, že mimo naprosto špičkové čistící schopnosti, má schopnost likvidovat různé patologické kultury a mimořádně dobře prospívá tvorbě laktobacilů. Cílem tedy není, ji ze střeva zcela odstranit, ale nějaká část uriny ve střevě po stolici zůstává a vstřebá se střevní stěnou, kterou velice zklidňuje a léčí. Vícedenní urina sice poměrně dost zapáchá, ale měla by být čistá, nic by v ní nemělo plavat. Urina se sice zkazit skutečně nemůže, ale opatrnost je vždy na místě, zvláště pokud se urina chová jinak, než by měla. V takovém případě, Vám doporučuji, si nechat udělat rozbor moči a teprve poté pokračovat. Vždy je lepší vědět s čím vlastně bojuji, takový boj se vyhraje mnohem snadněji, než boj s anonymním nepřítelem. Aplikace na povrch těla, se provádí natřením, případně lehkou masáží a poté se nechá zaschnout. Tak 5 - 10 minut po zaschnutí, se pokožka omyje vlažnou vodou, bez jakéhokoliv mýdla a nechá opět, po utření ručníkem, oschnout. Omývání mýdlem, je možné tak za několik hodin, protože urina působí dost do hloubky a je třeba ji na to dát potřebný čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 12:40 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Mockrat Vam dekuji za vysvetleni a rady.
Prave, ze jsem cetla, ze urina dokonale cisti a ja jsem se po 1.vyprazdneni citila dost plna (+hodne to v brise krucelo) a pospichala jsem na bio-festival, takze me nenapadlo nic lepsiho, nez se napit vody. Pokud tomu dobre rozumim, tak jsem mela spise pockat na 2. ci 3-ti vyprazdneni...ale cim se pak tedy zastavi ta navozena osmoza po klystyru urinou (cokoliv jsem pote vypila slo hned skrz...) nebo se to pak prirozene zastavi- za jak dlouho?
Rikate tedy, ze zadny bily skraloup na vrchu ani shlukujici se oblaka ani bily jakoby kourovy shluky po protreseni- by ani v 6dni stare urine byt nemely, ale mela by byt stale dokonale pruzracna a cista, je to tak, nebo ten skraloup se vytvori normalne?
-nedelam chybu v tom, ze sklenice je otevrena a na neprimem dennim svetle na policce?

A na kuzi je lepsi pouzivat cerstvou ci jak starou urinu? ma to nejakou vyhodu pouzivat starsi?
Do enemy tedy starsi neni lepsi? mela jsem pocit, ze jsem nekde na Vasich strankach cetla, ze ma byt starsi.
(Rozbor je asi dobry napad, nejsem tady v Cechach pojistena...tak uvidim, kolik by me to stalo... -takove bile pidi tecky plavou i ve vode z kohoutku, byly zvlaste viditelne po zmrazene a rozmrazene vode- ziva voda, tak je to mozna to...myslite, ze je vylozene nebezpecne pokracovat s urine therapy bez vysetreni? Pokud by to byly kvasinky, tak urina ve streve by je stejne vyhubila, nebo snad ne?)
dekuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz