Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 16, 2024 9:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob pro 19, 2009 7:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
Slanost roztoku by měla být zhruba jako u mořské vody a ne se snažit o nějaké megadávky, které zbytečně dráždí žaludeční stěnu. Sůl je jed a to velice silný, proto se ho tělo snaží velice rychle zbavit, ale nemusí to dělat zrovna vrchem, spodem je to přeci jen o něco příjemnější.

OK, zkusím zapomenout na pointu pohádky "Sůl nad zlato" a příště namíchat něco méně slaného. Když jsem pil další škopky, až už byl sifon nahozený, tak mi ta slanost problém nedělala - ikdyž nijak zvlášť jsem si to neužíval \":-)\" Chce to holt praxi, ale aspoň jsem si vymetl žaludek. Snad se tyto čistky+živá strava už brzo projeví na zdravé barvě mých červeně ekzematických rukou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob pro 19, 2009 7:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
OK, zkusím zapomenout na pointu pohádky "Sůl nad zlato" a příště namíchat něco méně slaného. Když jsem pil další škopky, až už byl sifon nahozený, tak mi ta slanost problém nedělala - ikdyž nijak zvlášť jsem si to neužíval \":-)\" Chce to holt praxi, ale aspoň jsem si vymetl žaludek. Snad se tyto čistky+živá strava už brzo projeví na zdravé barvě mých červeně ekzematických rukou.

Já dávám do posledních 1,5 litru tak větší polovinu polévkové lžíce soli, čili roztok je jen lehce slaný a stejně to dobře protéká. Čištění těla spodem, nebo horem je vždy prospěšné i když ne vždy příjemné. Čím více sajrajtu z těla odstraníte, tím větší rychlost bude mít regenerace vašich tkání. Také nezapomínejte na intenzivní remineralizaci těla a doplnění vitamínu C.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 9:16 am 
Offline

Registrován: stř črc 29, 2009 8:12 am
Příspěvky: 30
Jarda píše:
Já dávám do posledních 1,5 litru tak větší polovinu polévkové lžíce soli, čili roztok je jen lehce slaný a stejně to dobře protéká. Čištění těla spodem, nebo horem je vždy prospěšné i když ne vždy příjemné. Čím více sajrajtu z těla odstraníte, tím větší rychlost bude mít regenerace vašich tkání. Také nezapomínejte na intenzivní remineralizaci těla a doplnění vitamínu C.

dobrý den
před dvěma dny jsem absolvoval svojí první a ne rozhodně poslední sank.postupoval jsem přesně podle Vás Jardo a vše proběhlo , tak jak mělo, mám z toho skvělý pocit, protože je jednou jasné , že žádná jiná metoda není schopna toho co umí sank.!!!!!
je to hodně rychlé , bez rizika , pokud dodržujete Vámi doporučené rady.
já sám jsem ráno vypil na začátek 1,5 l čisté vody a po půl hodině jsem na to šel, musím uznat , že vypít první dávku na ex je výkon a smekám před Vámi Jardo-))), dostal jsem to do sebe tak na 4-krát a nebylo mi špatně , tudíž jsem usoudil , že sifon je spuštěn, akorát mě trošku rozladilo, že jsem šel na toaletu až po vypití 3,5 litru asi po hodině po vypití první dávky, potom to šlo vše jako po másle-)), můžu Vám říct , že tak chutný heřmánkový čaj jsem jěště nepil-)), příjemná změna po slané vodě.
trošku jsem byl rozladěn , že ze mě šla pouze zakalená voda, ale již rok jsem prakticky vyloučil z mého jídelníčku maso a omezil mléko a sýry, tak jsem možná byl předčištěn-)
je to skvělá , rychlá a hlavně účinná metoda , jak se zbavit toho nahromaděného odpadu v našich střevech, budu sank . provádět pravidelně při změnách ročních období a jsem rád , že to takhle bez problémů funguje!!!!!!!!!!!
jěště jednou díky za Vaše skvělé stránky a rady, mějte se skvěle a do Nového roku Vám přeji hodně zdraví, zbytek nejsou až tak podstatné věci, V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř led 06, 2010 9:54 am 
Offline

Registrován: čtv pro 17, 2009 11:37 am
Příspěvky: 55
Tuto techniku očisty jsem poprvé vyzkoušela v neděli. Vše se mi snadno podle uvedeného návodu podařilo, ale správným průběhem si úplně jistá nejsem. Odešla pouze běžná stolice a kaly, už po druhém hrnku vody šla jen čistá voda. První stolice odpovídala popisu a byla v úterý velmi brzy ráno, od té doby normálně.
Znamená to, že zanešení nebylo tak velké jak jsem čekala nebo že se tělo napoprvé čistí jen málo? I přes uvedené pochybnosti se nyní cítím výborně a techniku budu určitě 4x ročně používat.
Pro úvodní posun vody se mi velmi osvědčily některé figury z břišních tanců ( S, kroužení břichem, boky, osmičky, ap.). Vůbec se nedostavil nepříjemný pocit plného břicha, voda ihned sestupovala. Doporučuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř led 06, 2010 11:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
ixi píše:
Tuto techniku očisty jsem poprvé vyzkoušela v neděli. Vše se mi snadno podle uvedeného návodu podařilo, ale správným průběhem si úplně jistá nejsem. Odešla pouze běžná stolice a kaly, už po druhém hrnku vody šla jen čistá voda. První stolice odpovídala popisu a byla v úterý velmi brzy ráno, od té doby normálně.
Znamená to, že zanešení nebylo tak velké jak jsem čekala nebo že se tělo napoprvé čistí jen málo? I přes uvedené pochybnosti se nyní cítím výborně a techniku budu určitě 4x ročně používat.
Pro úvodní posun vody se mi velmi osvědčily některé figury z břišních tanců ( S, kroužení břichem, boky, osmičky, ap.). Vůbec se nedostavil nepříjemný pocit plného břicha, voda ihned sestupovala. Doporučuji.

To je v pořádku, předpokládám, že nemáte 150 kg a nejste nepraktovský typ, čili těžko můžete mít ve svém břiše až 15 kg bordelu, jak vidíte na obrázcích na hlavních stránkách. Pokud ranní stolice byla jako u mimina, tak je vše ok a není důvod se něčeho obávat. Čistit můžete klidně častěji a nic tím určitě nezkazíte, ba právě naopak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 1:05 am 
Offline

Registrován: ned led 10, 2010 12:58 am
Příspěvky: 3
Zdravim,

nasiel som tieto stranky na internete a rad by som sa opytal na par veci. Jednoznacne chcem postupit tuto ocistu, pretoze sa uz 2 mesiace snazim precistit hrube crevo a stale to nejak nejde. Kupil som si program Colonix na precistenie hrubeho creva, ale moc mi to zatial nezabralo, na to ake to bolo drahe. Mozno preto ze som jedol dlhe roky vela masa a malo vlakniny. Nejake zmeny citim, ale cisty som rozhodne neni. Viem to podla toho ze pretrvava plynatost a mavam aj plne brucho, resp. vypukle, pricom som skorej chudej postavy. Chcem sa spytat len na jednu vec ohladne celeho procesu: mozem miesto masla pouzit olivovy olej? cital som o nom viacere clanky a myslim ze by mohol byt lepsi ako maslo. samozrejme lisovany za studena.len tuto malickost mi prosim napiste a pojdem hned na to...Este vlastne aj toto:pijem uz asi par dni zivu- aktivovanu vodu a chcem sa spytat ci mozem tuto pouzit aj na ocistu, alebo je lepsia neutralna. a tiez ci mozem pouzit morsku sol namiesto obycajnej, lebo inu doma nemame \":)\" dakujem za inforamcie...

martin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 1:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
ramon píše:
Zdravim,

nasiel som tieto stranky na internete a rad by som sa opytal na par veci. Jednoznacne chcem postupit tuto ocistu, pretoze sa uz 2 mesiace snazim precistit hrube crevo a stale to nejak nejde. Kupil som si program Colonix na precistenie hrubeho creva, ale moc mi to zatial nezabralo, na to ake to bolo drahe. Mozno preto ze som jedol dlhe roky vela masa a malo vlakniny. Nejake zmeny citim, ale cisty som rozhodne neni. Viem to podla toho ze pretrvava plynatost a mavam aj plne brucho, resp. vypukle, pricom som skorej chudej postavy. Chcem sa spytat len na jednu vec ohladne celeho procesu: mozem miesto masla pouzit olivovy olej? cital som o nom viacere clanky a myslim ze by mohol byt lepsi ako maslo. samozrejme lisovany za studena.len tuto malickost mi prosim napiste a pojdem hned na to...Este vlastne aj toto:pijem uz asi par dni zivu- aktivovanu vodu a chcem sa spytat ci mozem tuto pouzit aj na ocistu, alebo je lepsia neutralna. a tiez ci mozem pouzit morsku sol namiesto obycajnej, lebo inu doma nemame \":)\" dakujem za inforamcie...

martin

Rozhodně raději po dlouhodobém znečišťování a zanášení těla kyselinami, začněte klystýrováním a teprve po základním pročištění, proveďte tuto proceduru. Nesnažte se, na technice staré tisíce let, vymyslet něco lepšího, naši předkové rozhodně byli menší blbci než se stále naivně domníváme a to že neměli televizi, rádio a noviny je alespoň ušetřilo dezinformací, které jsou dnes naprosto běžné. Pokud tam budete cokoliv měnit, může vás to stát mnoho zbytečně bolestivých problémů a jediné co nevadí, je ta mořská sůl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 6:51 pm 
Offline

Registrován: ned led 10, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,
tuto metodu bych velmi rád provedl z důvodu očisty organismu, jako prevenci. Zároveň bych se také chtěl optat, zda-li tato metoda může pozitivněji pomoci při léčbě lupenky. Nebo jakou metodu léčby by jste ještě poradil při boji s touto nemocí.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 7:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
[quote="dolphino":24yckx2w]Dobrý den,
tuto metodu bych velmi rád provedl z důvodu očisty organismu, jako prevenci. Zároveň bych se také chtěl optat, zda-li tato metoda může pozitivněji pomoci při léčbě lupenky. Nebo jakou metodu léčby by jste ještě poradil při boji s touto nemocí.
Děkuji[/quote:24yckx2w]
Jakákoliv očista střeva i dalších orgánů, čistí vlastně krev a ze špatné krve je i ta vaše lupenka. Je třeba si ovšem uvědomit, že pouze očisty nepomohou, pokud se budete dále nesprávně stravovat a psychicky vyčerpávat, stav se sice asi výrazně zlepší, ale může se to znovu objevit. Každopádně, mimo očistu střeva, bych vám doporučil pravidelně gruntovat i

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 10:29 pm 
Offline

Registrován: ned led 10, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 2
Děkuji Vám za velmi rychlou odpověď a ještě se zeptám, jaký způsob čištění jater navrhujete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 10, 2010 11:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
[quote="dolphino":33jfdsuc]Děkuji Vám za velmi rychlou odpověď a ještě se zeptám, jaký způsob čištění jater navrhujete.[/quote:33jfdsuc]
Netuším ani kolik vám je let, natož abych znal váš zdravotní stav a jasnovidectví neovládám. Pokud jste jakž takž v pořádku, tak pomocí Epsomské soli, olivového oleje a grepové šťávy, když se na to necítíte, tak ostropestřec mariánský a dieta bez škodlivých tuků šetřící

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 3:25 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,
chci se zeptat, do jaké míry se dá moje procedura považovat za úspěšnou, jestliže jsem část vody první dávky vyzvracela... snažila jsem se pokračovat, jelikož mi už pak bylo lépe, ale nepodařilo se mi vypít poslední dávku... dala jsem tedy 3x 1,5l vody a pak následoval heřmánkový čaj.
Další dávky jsem už také nepila tak rychle jako tu první, bála jsem se, aby mi znovu nebylo špatně.

Nejspíše se pokusím proceduru za nějakou dobu zopakovat, a chci se zeptat, čím mohlo být zvracení způsobeno. Vše předtím bylo dle návodu, navíc dne přede jsem měla pouze vegetariánskou stravu, vařené brambory s květákem, ostatní jídla celozrné pečivo s máslem, řádný pitný režim dodržuji již dlouhodobě.

Pokud k zodpovězení dotazu chybí jakékoli info, ráda doplním.

Očistám zdar, drakulinda 8:o))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 6:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
drakulinda píše:
Dobrý den,
chci se zeptat, do jaké míry se dá moje procedura považovat za úspěšnou, jestliže jsem část vody první dávky vyzvracela... snažila jsem se pokračovat, jelikož mi už pak bylo lépe, ale nepodařilo se mi vypít poslední dávku... dala jsem tedy 3x 1,5l vody a pak následoval heřmánkový čaj.
Další dávky jsem už také nepila tak rychle jako tu první, bála jsem se, aby mi znovu nebylo špatně.

Nejspíše se pokusím proceduru za nějakou dobu zopakovat, a chci se zeptat, čím mohlo být zvracení způsobeno. Vše předtím bylo dle návodu, navíc dne přede jsem měla pouze vegetariánskou stravu, vařené brambory s květákem, ostatní jídla celozrné pečivo s máslem, řádný pitný režim dodržuji již dlouhodobě.

Pokud k zodpovězení dotazu chybí jakékoli info, ráda doplním.

Očistám zdar, drakulinda 8:o))

Procedura je provedena správně, pokud z vás před vypitím heřmánku jde již pouze naprosto čistá voda. V případě, že to probíhalo jinak, je to sice špatně, ale pořád lepší něco, než nic. To zvracení vyvolává prověšený žaludek, kde se tvoří sifon s bublinou. Tato bublina nepustí vodu do střev a donutí vás vodu vyzvracet. Při tom zvracení se vykrkne i ta bublina a pak již to jde dobře. Jestli se nyní cítíte lépe, než před procedurou, tak je vše v pořádku a opakovat ji můžete klidně příští týden, ovšem pak již nejčastěji po 14 dnech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 7:09 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2010 1:56 pm
Příspěvky: 3
Dobré odpoledne, děkuji za odpověď,
ještě doplním, čistá voda už právě před heřmánkem šla, ale to čím si nejsem jistá je, kolik té slané vody z první dávky se dostalo dál a jestli celý proces čištění střeva vůbec mohl začít a další voda neprotékala pouze kvůli jejímu množství a "usazeniny" ve střevě zůstaly kde jsou a proto byla voda čistá..?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 7:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
drakulinda píše:
Dobré odpoledne, děkuji za odpověď,
ještě doplním, čistá voda už právě před heřmánkem šla, ale to čím si nejsem jistá je, kolik té slané vody z první dávky se dostalo dál a jestli celý proces čištění střeva vůbec mohl začít a další voda neprotékala pouze kvůli jejímu množství a "usazeniny" ve střevě zůstaly kde jsou a proto byla voda čistá..?

Tak to nemusíte mít strach, slaná voda sebou vlivem obrácení osmózy střeva vezme opravdu všechno a pokud šla čistá, je vše ok.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz