Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 02, 2024 7:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát lis 06, 2009 11:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
[quote="Denny":1g69anpb]Ahoj Jardo, čtu všechno ale pamatuji si málo. Proto jsem rád za každou odpověď a dobrou radu. Gewo např. mi radí - pít hodně vody na pročistění ledvin a pak se zbavit kamenolomu ve žlučníku a játrech. Ale před tím provést očistu střev. Ty jsi mi kůru ,,zjemnil,, jen na klystýry (zítra je mám v naší lékárně).
Vodu piju zatím 3 dny a bolesti zad mě téměř přešly \":shock:\" ,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 3:20 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Denny, este ti chcem poradit k tej sanke. Vzhladom na to, ze nevlastnim irigator, tak som isiel do svojej prvej sanky bez moznosti klystiru. Absolvoval som hroznovu kuru. Ja som si naordinoval 3 dni na hrozne a hroznovej stave, co uplne dobre precistilo moje creva a so sankou nebol najmensi problem.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 8:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Denny, este ti chcem poradit k tej sanke. Vzhladom na to, ze nevlastnim irigator, tak som isiel do svojej prvej sanky bez moznosti klystiru. Absolvoval som hroznovu kuru. Ja som si naordinoval 3 dni na hrozne a hroznovej stave, co uplne dobre precistilo moje creva a so sankou nebol najmensi problem.

Při přetížených ledvinách, ale ta sůl moc vhodná není, klystýry jsou rozhodně lepší a pokud skousne urinové, tak to je naprosto nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 10:16 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Ahoj. Nerozumím větě ......zakoupit vodu destilovanou, například tuto používá PavelZ http://filmet.cz/ (čili z drogérie), tu zmrazit, rozmrazit a pít po nějakou dobu vodou destilovanou z lékárny.
Zmrazit, rozmrazit a pít smíchanou s destil. vodou z lékárny \":?:\"
Proti léčení pomoci vlastní uriny nic nemám, četl jsem např. od Mudr.Partykové http://urinoterapie.sweb.cz/urinoterapie.htm
Denny

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 7:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Ahoj. Nerozumím větě ......zakoupit vodu destilovanou, například tuto používá PavelZ http://filmet.cz/ (čili z drogérie), tu zmrazit, rozmrazit a pít po nějakou dobu vodou destilovanou z lékárny.
Zmrazit, rozmrazit a pít smíchanou s destil. vodou z lékárny \":?:\"
Proti léčení pomoci vlastní uriny nic nemám, četl jsem např. od Mudr.Partykové http://urinoterapie.sweb.cz/urinoterapie.htm
Denny

PavelZ píše:
Jen pro upřesnění: PPM uvádí množství rozpuštěných látek (množství atomů jiných látek (např solí) v milionu atomů vody)měrná el. vodivost (konduktivita) se uvádí v siemens
Jak uvádí Pavel Mácha (pust.cz), bezsolutová voda se dá uchovávat v PET, po cca třech naplnění se plast jakoby "zatáhne" a konduktivita i rozpuštěné látky se již významě nemění ani po týdnu (sám jsem zkoušel mám oba měřáčky a vodu plním do barelů od aqua purificata, Dr. KULICH.cz, Vodu používám z vlastní malé RO. má okolo 60PPM a vodivost cca 15 microsiemens.
Při půstech si kupuji vodu ve: http://filmet.cz za směšných 3,-Kč/litr Má 0 PPM a 2 microsimens !! vařím si z ní i koloidní Ag.

jinak... americká armáda pije téměř bezsolutovou vodu, vyrobenou RO, již asi deset let, jak na ponorkách, na lodích i v terénu.

Zde je pro lepší pochopení kompletní příspěvek jak ho sem dal PavelZ, já sám tuto vodu vyzkoušenou nemám, používám totiž reverzní osmózu. Pro upřesnění mu klidně napiš soukromou zprávu. Jinak destilovaná voda je připravená varem a tudíž destrukturalizovaná. U této vody se zmrazením a následným rozmrazením zopakuje původní přírodní cyklus a obnoví krystalická strukturální mřížka, která váže vodu do buněk, což je dost důležité.
Urinoterapie je skvělý prostředek na detoxikaci těla a při aplikaci pomocí klystýru dělá celkem divy. Mudr.Partyková píše většinou o orální aplikaci, kterou lze také rozhodně doporučit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 7:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 68
Bydliště: Psáře
Voda z filmetu není vyrobena destilací ale reverzní osmózou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob lis 07, 2009 9:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
PavelZ píše:
Voda z filmetu není vyrobena destilací ale reverzní osmózou.

Denny, tato voda se zmrazovat nemusí, protože se nevařila a krystalická mřížka je v ní tedy zachována. Je možné ji pít tak, jak ji koupíš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 9:55 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Jarda píše:
Rozhodně je vždy lepší rovnat pH co nejpřirozenější cestou a to je přes potraviny. Jedlá soda by měla sloužit jako balíček poslední pomoci v krajní nouzi a na pravidelnou aplikaci ji rozhodně nedoporučuji. Také můžete vyzkoušet tento přípravek, http://www.samoleceni.cz/4045715120298/ ... rasek-150g, který alespoň dodá vhodné minerály, ale na dlouhodobé užívání také není, může zničit ledviny.

Při monodietě na okurce, kolik by měla sníst a vypít okurek? A dodržet pitný režím s okurkama nebo možno doplnit čistou vodou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 8:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Při monodietě na okurce, kolik by měla sníst a vypít okurek? A dodržet pitný režím s okurkama nebo možno doplnit čistou vodou?

Monodieta se aplikuje metodou, co kdo snese a to já netuším, co snesete vy. Monodietu je možné doplnit vodou, ale většinou to není nutné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 7:19 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
je potřeba se něčeho obávat nebo na něco se připravit v přípdw staršího člověka ve věku cca 58let. Nestěžuje si na žádné problémy, sílu stále má, ale pitný režim nic moc, tzn. odhad cca 1,5l, stolice jednou za dva dny. Co Vy na to?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
je potřeba se něčeho obávat nebo na něco se připravit v přípdw staršího člověka ve věku cca 58let. Nestěžuje si na žádné problémy, sílu stále má, ale pitný režim nic moc, tzn. odhad cca 1,5l, stolice jednou za dva dny. Co Vy na to?

Omezení, pokud se týká nějakého věku u šankaprakšalány neexistují. Není důvod, proč by jí starší člověk nemohl provádět, ale osobně se domnívám, že pokud je stolice nepravidelná a pitný režim velmi špatný, asi bych s tím nezačínal. Pro toho člověka bude problém nahodit sifon, bude se zbytečně trápit a po druhé jí již nebude chtít dělat. Můj osobní názor je, že bych takového člověka připravil spíše pomocí klystýrů, tělo vyčistil a pitný režim upravil, teprve potom bych provedl skutečně razantní očistu šankaprakšalánou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 11:58 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
u osoby, která se teď připravuje na šanku pomocí okurek, aby se dostala s kyselosti, je potřeba den před změnit nějak stravu? nějak se ještě připravit?

máme v plánu provést šanku, po ní pokračovat chvíli klystýrama a změnit stravu dle Vašeho jídelníčku....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř lis 11, 2009 11:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
u osoby, která se teď připravuje na šanku pomocí okurek, aby se dostala s kyselosti, je potřeba den před změnit nějak stravu? nějak se ještě připravit?

máme v plánu provést šanku, po ní pokračovat chvíli klystýrama a změnit stravu dle Vašeho jídelníčku....

Ne, další změna stravy už není potřeba, okurky jsou prakticky nestravitelné, střevo velice dobře vymetou a upraví celkem rychle pH moče i dalších tělních tekutin. Váš postup je tedy asi správný a nevidím na něm žádnou zásadní chybu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 2:53 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
,,Kde soudruzi z Polska udělali chybu" \":?:\" Polský irigátor k provádění klystýrů: gumová nádržka je jen na 1,2litrů, špatně se plní, po zavěšení a naplnění nesmíš ani dýchat, aby ti voda z ní nevytekla vrchem. Hadička od ní k ventilku je poměrně krátká, samotný ventilek i po namazání olejem jde ztuha - a což teprve ta manipulace s ním, když ho máš téměř v zadku \":!:\" \":evil:\" NEBRAT \":!:\" \":!:\" \":!:\" Raději si vyrobit doma.
Již pátý den provádím čistění ,,zespodu" za pomocí vl. uriny. Jde to pomalu, ale je vidět, že se něco děje - teče ze mě stále více svinstva, které se za ty roky ve mě nasbíralo.
Zároveň provádím dysbakteriózu česnekem, ráno na lačno, hodinu před obědem a 2 hod. po večeři - vždy 1 stroužek česneku, pomalu až dlouze v puse rozžvýkám(většinou to příšerně pálí) a postupně polykám. Hodlám absolvovat celou detoxikaci podle

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv lis 12, 2009 4:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
[quote="Denny":3s8ic1u9],,Kde soudruzi z Polska udělali chybu" \":?:\" Polský irigátor k provádění klystýrů: gumová nádržka je jen na 1,2litrů, špatně se plní, po zavěšení a naplnění nesmíš ani dýchat, aby ti voda z ní nevytekla vrchem. Hadička od ní k ventilku je poměrně krátká, samotný ventilek i po namazání olejem jde ztuha - a což teprve ta manipulace s ním, když ho máš téměř v zadku \":!:\" \":evil:\" NEBRAT \":!:\" \":!:\" \":!:\" Raději si vyrobit doma.
Již pátý den provádím čistění ,,zespodu" za pomocí vl. uriny. Jde to pomalu, ale je vidět, že se něco děje - teče ze mě stále více svinstva, které se za ty roky ve mě nasbíralo.
Zároveň provádím dysbakteriózu česnekem, ráno na lačno, hodinu před obědem a 2 hod. po večeři - vždy 1 stroužek česneku, pomalu až dlouze v puse rozžvýkám(většinou to příšerně pálí) a postupně polykám. Hodlám absolvovat celou detoxikaci podle

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz