Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 22, 2024 11:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: úte úno 09, 2010 8:19 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Dají se detoxikací střeva - klystýry, očistou jater, ledvin, kloubů, technikami o kterých se tady píše (sedmi stupňová detoxikace), při pravidelném provádení zbavit všech jedů co nám otravujou organismus? Hlavně tím mám na mysli rtuť, což je šílené, jak zjišťuji. Čím nahradit plomby v zubech?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: úte úno 09, 2010 9:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
Dají se detoxikací střeva - klystýry, očistou jater, ledvin, kloubů, technikami o kterých se tady píše (sedmi stupňová detoxikace), při pravidelném provádení zbavit všech jedů co nám otravujou organismus? Hlavně tím mám na mysli rtuť, což je šílené, jak zjišťuji. Čím nahradit plomby v zubech?

Na plomby je dobrá rada drahá, já sám dosud žádnou nemám, tak to zatím neřeším, ale abych pravdu řekl, tak solidní řešení asi neexistuje. Ty umělohmotné se drolí a nedrží a ty obyčejné tvoří elektrický článek a zamořují tělo. Reziduální látky a těžké kovy jsou bohužel naprosto všude a běžnými očistami se sice také něco vyloučí, ale zdaleka ne vše. Na něco je nutná chelace, kterou do určité míry může zajistit pravidelná aplikace MMS, které se s kovy vyloženě nemá rádo a přednostně je z těla likviduje. Lze ovšem zodpovědně prohlásit, že jakákoliv očista je vždy více, než nedělat nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 1:51 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Dá - přečti si například toto:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1519

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2010 4:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Dá - přečti si například toto:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1519

To jsou opravdu čerstvé a velice zajímavé informace, alespoň je vidět, že člověk má stále co nového objevovat. Je pravdou, že oblast zubů příliš nestuduji, protože mám zuby zcela zdravé i ve svém relativně slušném věku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 6:22 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 09, 2010 6:44 pm
Příspěvky: 33
Bydliště: Praha
Nesouhlasila bych,že umělohmotné plomby nedrží.Pokud to zubaři říkají,chtějí si ulehčit práci,nebo jednoduše neumějí,nezajímají se o nové postupy.Jděte jinam.Mám teď bílé plomby i vzadu,dost hluboké,kde to údajně dřív "nešlo".Celkově mám i svoji zkušenost takovou,že amalgám vypadl dřív než fotokompozit,nebo se mi dělal kaz pod ním.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 8:19 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
surikata píše:
Nesouhlasila bych,že umělohmotné plomby nedrží.Pokud to zubaři říkají,chtějí si ulehčit práci,nebo jednoduše neumějí,nezajímají se o nové postupy.Jděte jinam.Mám teď bílé plomby i vzadu,dost hluboké,kde to údajně dřív "nešlo".Celkově mám i svoji zkušenost takovou,že amalgám vypadl dřív než fotokompozit,nebo se mi dělal kaz pod ním.

Můžu se taky podepsat \":D\" ..a klepu na dřevo. Bílé mi drží lépe, než dřív amalgám. Ale musí být dobrý zubař, dobře to udělat a použít kvalitní hmotu. Je mnoho druhů bílých výplní, když použije nějaký levný sajrajt, tak to asi nedrží.... \":wink:\"

Pravda je, že s bílou plombou je mnohem víc práce. Musí se vyvrzovat světlem, dělat třeba natřikrát, když je hlubší díra a perfektně vysoušet před aplikací......amalgám se tam jednou nacpe a je hotovo. \":lol:\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 8:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
Můžu se taky podepsat \":D\" ..a klepu na dřevo. Bílé mi drží lépe, než dřív amalgám. Ale musí být dobrý zubař, dobře to udělat a použít kvalitní hmotu. Je mnoho druhů bílých výplní, když použije nějaký levný sajrajt, tak to asi nedrží.... \":wink:\"

Pravda je, že s bílou plombou je mnohem víc práce. Musí se vyvrzovat světlem, dělat třeba natřikrát, když je hlubší díra a perfektně vysoušet před aplikací......amalgám se tam jednou nacpe a je hotovo. \":lol:\"

Je holým faktem, že fušerů je v každé oblasti lidského života mnohem více než dobrých řemeslníků, lékařů a jiných profesí. Prakticky nikdy nejde přímo jako špatné nazvat dlaždičky, ale většinou je fušer obkladač a u zubařů to nebude jiné, čili i když materiál mnohdy za moc nestojí, dá se to zpravidla dohonit výjimečnou zručností a jde to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 9:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
milda píše:
Můžu se taky podepsat..a klepu na dřevo. Bílé mi drží lépe, než dřív amalgám. Ale musí být dobrý zubař, dobře to udělat a použít kvalitní hmotu
Jéje, to jsem rád, že to píšete. Začínám totiž teď po čtyřicítce uvažovat nechat si předělat všechny plomby, abych se kompletně zbavil amalgamu. Tak vidím, že bílé výplně už jsou snad dneska dost kvalitní (při správné volbě kvalitní hmoty a zkušeného zubaře).Budu muset obejít okolní ordinace a poptat u lidí, který zubař pracuje kvalitně. Jo a připravit si na to asi pár peněz \":?\" Díky vám za tyto pozitivní ohlasy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 10:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv zář 30, 2010 11:14 am
Příspěvky: 24
Jindra píše:
Jéje, to jsem rád, že to píšete. Začínám totiž teď po čtyřicítce uvažovat nechat si předělat všechny plomby, abych se kompletně zbavil amalgamu. Tak vidím, že bílé výplně už jsou snad dneska dost kvalitní (při správné volbě kvalitní hmoty a zkušeného zubaře).Budu muset obejít okolní ordinace a poptat u lidí, který zubař pracuje kvalitně. Jo a připravit si na to asi pár peněz \":?\" Díky vám za tyto pozitivní ohlasy.

viac ráz som už čítal že pri odvŕtaní amalgámu ( kopa jemného amalgámového prachu v ústach ) a výmene za bielu plombu sa do tela dostane mnohonásobok ortuti oproti tomu, čo by sa dialo keby plomba pokojne sedela do smrti v zube. Ak už silou mocou ich chceš meniť, vraj je maximum jedna za pol roka. Ja mám vzadu tiež amalgámy a kým nevypadnú alebo sa nebjavia kazy, nechám ich pekne radšej tam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 10:38 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Jindra píše:
Jéje, to jsem rád, že to píšete. Začínám totiž teď po čtyřicítce uvažovat nechat si předělat všechny plomby, abych se kompletně zbavil amalgamu. Tak vidím, že bílé výplně už jsou snad dneska dost kvalitní (při správné volbě kvalitní hmoty a zkušeného zubaře).Budu muset obejít okolní ordinace a poptat u lidí, který zubař pracuje kvalitně. Jo a připravit si na to asi pár peněz \":?\" Díky vám za tyto pozitivní ohlasy.

Taky jsem si nechal vyměnit všechny amalgámy kvůlivá alergiím. Zubařka moc nadšená nebyla, ale udělala to dobře. Je to už aspoň 15 let a drží! \":!:\" \":D\"
Zajímavý je, že moje zubařka patří k těm cenově rozumným. Když s kolegy v práci hodnotíme lékaře, většinou ti nejdražší vycházejí kvalitou hůř.... \":wink:\" \":lol:\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: úte říj 19, 2010 9:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
Taky jsem si nechal vyměnit všechny amalgámy kvůlivá alergiím. Zubařka moc nadšená nebyla, ale udělala to dobře. Je to už aspoň 15 let a drží! \":!:\" \":D\"
Zajímavý je, že moje zubařka patří k těm cenově rozumným. Když s kolegy v práci hodnotíme lékaře, většinou ti nejdražší vycházejí kvalitou hůř.... \":wink:\" \":lol:\"

Je to stejné jako u každého jiného řemesla, všude je spousta drzých fušerů, kteří si bez skrupulí za svoji bídnou práci neváhají říci nekřesťanské peníze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: stř říj 20, 2010 11:59 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Atman píše:
viac ráz som už čítal že pri odvŕtaní amalgámu (kopa jemného amalgámového prachu v ústach) a výmene za bielu plombu sa do tela dostane mnohonásobok ortuti oproti tomu, čo by sa dialo keby plomba pokojne sedela do smrti v zube. Ak už silou mocou ich chceš meniť, vraj je maximum jedna za pol roka. Ja mám vzadu tiež amalgámy a kým nevypadnú alebo sa nebjavia kazy, nechám ich pekne radšej tam.
jj, taky jsem toto už zaznamenal. Počítám ale s tím, že o rtuti zubař ví a bude tudíž rtuť i její výpary jó pečlivě odsávat - míním si to ohlídat
milda píše:
Taky jsem si nechal vyměnit všechny amalgámy kvůlivá alergiím. Zubařka moc nadšená nebyla, ale udělala to dobře. Je to už aspoň 15 let a drží!
Fíha, patnáct let... přejícně závidím, to je přece paráda \":)\"
Jarda píše:
Je to stejné jako u každého jiného řemesla, všude je spousta drzých fušerů, kteří si bez skrupulí za svoji bídnou práci neváhají říci nekřesťanské peníze.
Přesně tak, teď jde o to najít zubaře solidního. Mám pocit, že ten můj to tedy není, ufff.

No a celé to má ještě další rozměr - děti. Mám malé děti a rozhodně do nich míním investovat, aby kluci dostávali jen bílé plomby. Zbytek rodiny na přirozenou, živou stravu bohužel nevěří, takže nemají zuby v nijak valném stavu, problémy se zuby už dětem začínají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: stř říj 20, 2010 6:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Přesně tak, teď jde o to najít zubaře solidního. Mám pocit, že ten můj to tedy není, ufff.

No a celé to má ještě další rozměr - děti. Mám malé děti a rozhodně do nich míním investovat, aby kluci dostávali jen bílé plomby. Zbytek rodiny na přirozenou, živou stravu bohužel nevěří, takže nemají zuby v nijak valném stavu, problémy se zuby už dětem začínají.

Osobně bych investoval do rozšíření jejich vědomostí k zachování zdravých zubů, investice do plomb se mě zrovna vhodná nezdá. Navíc je to mnohem levnější a můžete to udělat sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: ned lis 14, 2010 10:21 pm 
Offline

Registrován: ned říj 24, 2010 8:13 pm
Příspěvky: 1
Atman píše:
viac ráz som už čítal že pri odvŕtaní amalgámu ( kopa jemného amalgámového prachu v ústach ) a výmene za bielu plombu sa do tela dostane mnohonásobok ortuti oproti tomu, čo by sa dialo keby plomba pokojne sedela do smrti v zube. Ak už silou mocou ich chceš meniť, vraj je maximum jedna za pol roka. Ja mám vzadu tiež amalgámy a kým nevypadnú alebo sa nebjavia kazy, nechám ich pekne radšej tam.

Cetl jsem to take... mam jedinou ale za to velkou amalgamovou bombu (plombu) a rad bych se ji definitivne zbavil... zajimalo by me jestli je vubec u nas nejaka moznost nechat si to odvrtat BEZPECNE (kamarad z UK si to tam nechal udelat ale nebylo to vubec levne...)? Nevite nekdo o nejakem takovem zubari v CR?

Druha moznost je nechat si vytrhnout celou stolicku :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ftaláty, rtuť a jiné
PříspěvekNapsal: pon lis 15, 2010 9:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
girk píše:
Cetl jsem to take... mam jedinou ale za to velkou amalgamovou bombu (plombu) a rad bych se ji definitivne zbavil... zajimalo by me jestli je vubec u nas nejaka moznost nechat si to odvrtat BEZPECNE (kamarad z UK si to tam nechal udelat ale nebylo to vubec levne...)? Nevite nekdo o nejakem takovem zubari v CR?

Druha moznost je nechat si vytrhnout celou stolicku :/

Obávám se, že naprosto bezpečně odstranit plombu je technicky nesmysl a vždy se něco do organizmu dostane. Já bych se na „bezpečné“ drahé postupy vyprdnul a raději po vlastním odstranění provedl celkovou chelaci organizmu, třeba pomocí Sanogelu, protože pokud si ho vezmete větší množství přímo po akci, tak on to na sebe naváže a odvede to z těla ven. Celá výměna plomby tak vyjde levněji a máte i větší jistotu i když jisté není nikdy nic.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz